Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pukniecie w prawym kole podczas hamowania


utras

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, co moze pukać w przednim zawieszeniu podczs wciśnięcia hamulca? Na przeglądzie wyszlo, ze sworzeń do wymiany, więc zostal wymieniony dzisiaj, ale nadal cos puka. Łączniki tez wymienione.

Nikt nic w temacie? To moze inaczej, łącznik nowy, sworzeń nowy, luzow na tulejach wahacza nie ma. Zastanawiam się nad poduszką mcphersona i lozyskiem. Czy te dwie części jesli będą wyeksploatowane mogą powodować stuki na nierównościach poprzecznych oraz pukniecie podczas hamowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Miałem to samo w moim Murano, najpierw było stukanie w maglownicy. Zregenerowałem, pojawiło się lekkie stuknięcie przy mocnym hamowaniu no i powrót na podnośnik, mechanik posprawdzał nic nie znalazł podociągał wszystkie śruby w zawieszeniu i od tego czasu jest mocniejsze stuknięcie przy gwałtownym hamowaniu.

byłem jeszcze w innym warsztacie i też nic nie znalezli

dodam że przed ok. 40tys.km. wymienione kompletne wahacze stabilizator, łączniki i amorki

gdyby ktoś coś wiedział prosił bym o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas też jest to pukanie. Bylem jeszcze raz na stacji diagnostycznej, ale i tym razem nic nie wyszło. Z tego co sie dowiadywalem pozostają jeszcze do przejrzenia poduszki mcphersona oraz moze być wyrobiona zwrotnica w miejscu gdzie wchodzi sworzen. Narazie jeżdżę i nie chce mi sie za to brać, ale kiedyś trzeba będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...