Skocz do zawartości
Kiler1500

Pomaranczowa dioda

Rekomendowane odpowiedzi

Kiler1500

Witam od jakiegos czasu zaczela mi mrygac (swiecic sie i po jakims czasie znikac) ikonka od ukladu hamulcowego koloru pomaranczowego. Probowalem czytac w instrukcji co moze mu dolegac ale sa tylko informacje o tej ikonce w kolorze czerwonym. 

Co qashqai probuje mi powiedziec chcialbym mu pomoc ale nie wiem jak, sprawdzilem poziom plynu hamulcowego ale wszystko jest ok. Bylem dzisiaj zamowic klocki hamulcowe ale pan w sklepie powiedzial ze one nie maja czujnika cyfrowego tylko akustyczny wiec ta dioda raczej nie jest od klockow.

Dioda pomaranczowa w kuleczku wykrzyknik i okladziny po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo2222

Witam od jakiegos czasu zaczela mi mrygac (swiecic sie i po jakims czasie znikac) ikonka od ukladu hamulcowego koloru pomaranczowego. Probowalem czytac w instrukcji co moze mu dolegac ale sa tylko informacje o tej ikonce w kolorze czerwonym. 

Co qashqai probuje mi powiedziec chcialbym mu pomoc ale nie wiem jak, sprawdzilem poziom plynu hamulcowego ale wszystko jest ok. Bylem dzisiaj zamowic klocki hamulcowe ale pan w sklepie powiedzial ze one nie maja czujnika cyfrowego tylko akustyczny wiec ta dioda raczej nie jest od klockow.

Dioda pomaranczowa w kuleczku wykrzyknik i okladziny po bokach.

Miałem taki przypadek miesiąc temu, i pomogła wizyta w serwisie w trakcie której zostały wyczyszczone tylne zaciski hamulca postojowego. Wcześniej w drugim roku eksploatacji mojego QQ był to jeden z objawów słabego słabego akumulatora, który został później wymieniony przez serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiler1500

Czy ta Dioda jest od hamulcow ??

post-96975-0-75781700-1505237757_thumb.jpg

Edytowane przez Kiler1500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seta21

Miałem to samo. Coś tam podłubali w sofcie i pomogło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi