Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oponki do terrano 2 2,7 td


Gość Terrano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

nie iwem czy do terrano az tak potrzeba takich opon ja jedzilem na km2 i starym km i robilo w zupelnsci a i szlo jezdzic do pracy do sklepu i w mala trase bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szumexy bieżniki są ok(nie licząc piasku), tylko ścierają się szybko i są w huk głośne (ale to chyba jak każdy szumex czy simex ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szumexy z glob gum na alusie. Wyważyły się bez problemu, ale co z tego jak po pierwszej wtopie odkleiło wszystkie ciężarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam a co myślicie o takiej oponce jak ACHILLES Desert Hawk X MT, czy na asfalcie są głośne? Może ktoś jeździ na nich? Czy rozmiar 235/75r15 będzie pasował do krótkiego Terrano 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będą głośnie ale cichsze od simex ja jeżdżę na bf godrich km2 udało mi się wyrwać prawie nówki 31/10.5/15  jest głośno ale bez przesady , wcześniej jeździłem na goodyear wrangler at/r było jeszcze ciszej tylko że w błotku nie robiły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I zakupiłem te Achillesy XM/T do 80 km/h są ciche potem zaczyna być je słychać, ale chyba tragedii z głośnością nie ma choć brak mi porównania, są to moje pierwsze m/teki :P w błocie robią bardzo dobrze jak na moje spostrzeżenia, wyglądają tez super. Zapłaciłem 360 zł za sztukę z montażem i myślę, ze w tych pieniądzach trudno o coś lepszego np. oglądałem opony Mirage M/T i w porównaniu do Achillesa to straszny szrot. Nad goodyearami wrangler duratrack a/t się zastanawiałem ale coś poszły cenowo do góry, wcześniej jeździłem na BFG A/T i były naprawdę cichutkie ale nie robiły jak te Achillesy. Dzięki za zainteresowanie Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...