Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele elektryczne T31


Krzaku33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem ze znalezieniem prądu w fotelach elektrycznych podgrzewanych. Wymieniłem w x-ie fotele na skórę, elektrykę, podgrzewanie, doprowadzone są przewody fabrycznie tylko nie ma w nich prądy. Ma ktoś pomysł czego brakuje albo gdzie go szukać???? Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody doprowadzane są standardowo ale pozostałe elementy jak bezpiecznik czy przekaźnik są montowane w zależności od wersji wyposażenia, skoro Twój takowego nie miał musisz wpiąć przekaźnik i bezpiecznik a prąd zapewne się pokarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody doprowadzane są standardowo ale pozostałe elementy jak bezpiecznik czy przekaźnik są montowane w zależności od wersji wyposażenia, skoro Twój takowego nie miał musisz wpiąć przekaźnik i bezpiecznik a prąd zapewne się pokarze.

Kolego a coś więcej??? Szukałem opisu zdjęć i nic ciekawego nie znalazłem. Możesz

pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co juz znalazles? widziales juz opisy puszek bezpiecznikow i przekaznikow? wiesz ktore sa odpowiedzialne za zasilanie foteli?

masz jakies pojecie o poslugiwaniu sie miernikiem elektrycznym? jesli nie to poszukaj jakiegos elektryka bo sam raczej nie dasz rady uruchomic tych foteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co juz znalazles? widziales juz opisy puszek bezpiecznikow i przekaznikow? wiesz ktore sa odpowiedzialne za zasilanie foteli?

masz jakies pojecie o poslugiwaniu sie miernikiem elektrycznym? jesli nie to poszukaj jakiegos elektryka bo sam raczej nie dasz rady uruchomic tych foteli

Dokładnie. Wydaje mi się że dokonując zakupu nowych z funkcją podgrzewania foteli powinieneś mieć już orientację co i jak trzeba by zrobić by one działały, ba nawet przed zakupem należało by sprawdzić czy napięcie w kabelkach się pokaże po uzupełnieniu brakujących elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a coś więcej??? Szukałem opisu zdjęć i nic ciekawego nie znalazłem. Możesz

pomóc?

 

Pobierz sobie z poniższej strony Service Manual do T31 i znajdź dokument SE.pdf.

Tam będziesz miał wszystko o fotelach (budowa, elektryka, złącza, bezpieczniki, przekaźniki itp.).

Jak już tu nie dasz rady to chyba zostaje tylko elektryk.

 

https://cloud.mail.ru/public/N4Sn/EsV8UdncE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co juz znalazles? widziales juz opisy puszek bezpiecznikow i przekaznikow? wiesz ktore sa odpowiedzialne za zasilanie foteli?

masz jakies pojecie o poslugiwaniu sie miernikiem elektrycznym? jesli nie to poszukaj jakiegos elektryka bo sam raczej nie dasz rady uruchomic tych foteli

Jakieś pojęcie mam. A mam do kolegi pytanie . Czy dziecko, które się urodziło potrafi od razu mówić i chodzić?????

Myślę, że po to są fora żeby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem opisu zdjęć i nic ciekawego nie znalazłem.

zapytam powtornie bo poprzednio nie odpowiedziales: podziel sie wiedza co juz znalazles, bo moze niepotrzebnie forowicze beda Ci podpowiadac to co Ty juz wiesz

 

Jakieś pojęcie mam. A mam do kolegi pytanie . Czy dziecko, które się urodziło potrafi od razu mówić i chodzić?????

Myślę, że po to są fora żeby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam.

owszem ale ktos zadajacy pytanie powinien wykazac minimum zaangazowania a nie czekac az wszystko zostanie mu podane na tacy

 

w pliku *.PDF jest rozpiska bezpiecznikow, tez pozdrawiam

post-92821-0-71494400-1512055643_thumb.jpg

post-92821-0-77206800-1512055646_thumb.jpg

post-92821-0-97502300-1512055648_thumb.jpg

post-92821-0-64859100-1512055650_thumb.jpg

post-92821-0-80468300-1512055652_thumb.jpg

T31Fuse.pdf

post-92821-0-09060500-1512055656_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zapytam powtornie bo poprzednio nie odpowiedziales: podziel sie wiedza co juz znalazles, bo moze niepotrzebnie forowicze beda Ci podpowiadac to co Ty juz wiesz

 

owszem ale ktos zadajacy pytanie powinien wykazac minimum zaangazowania a nie czekac az wszystko zostanie mu podane na tacy

 

w pliku *.PDF jest rozpiska bezpiecznikow, tez pozdrawiam

Dziękuję bardzo biorę się za lekturę. Wychodzę z założenia Lepiej milczeć niż pisać głupoty;)

Witam.

Fotele jeżdżą.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym był problem? Możesz podać więcej szczegółów. Może się komuś w przyszłości przyda sposób rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżam temat.

Krzaku33 czy możesz opisać rozwiązanie problemu bo przymierzam się do przekładki szmaty na elektryczne skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...