Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bluetooth


mietkow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jestem od niedawna właścisielem nissana T31 2011rok z systemem MY-CAR.Mam problem z odbieraniem połaczeń telefoniocznych po zparowaniu iPhona 5 i 6 na innych telefonach nie wystepuje.Problem polega na tym ze po odebraniu połączenia przyciskiem na kierownicy lup panelupołączenie zostaje odebrane na tel.natomiast w systemie auta przeżuca do pozycii radia.Jerzeli odbiore połączenie bezposrednio na telefonie i przycisne powturnie przycisk na kierownicy lup paneluto polaczenie jest realizowane.jest to ucizrzliwe bo za karzdym razem musze mieć telefon wyciągniety w zasiegu reki.Moze ktoś spotkał sie z takim zjawiskiem i moze cos podpowiedziec .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Witam wszystkich,jestem od niedawna właścisielem nissana T31 2011rok z systemem MY-CAR.Mam problem z odbieraniem połaczeń telefoniocznych po zparowaniu iPhona 5 i 6 na innych telefonach nie wystepuje.Problem polega na tym ze po odebraniu połączenia przyciskiem na kierownicy lup panelupołączenie zostaje odebrane na tel.natomiast w systemie auta przeżuca do pozycii radia.Jerzeli odbiore połączenie bezposrednio na telefonie i przycisne powturnie przycisk na kierownicy lup paneluto polaczenie jest realizowane.jest to ucizrzliwe bo za karzdym razem musze mieć telefon wyciągniety w zasiegu reki.Moze ktoś spotkał sie z takim zjawiskiem i moze cos podpowiedziec .Pozdrawiam

Daleko mi do Pana Miodka, czy czepialstwa, ale ...

Mamy tutaj kolego systemowy "podpowiadacz" - wystarczyło z niego skorzystać. W takiej formie jak to zobaczy Twój polonista, to popełni sepuku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie, ten tekst wola o pomste do nieba

ad rem, tez mam T31 z 2011, tez iP SE, radio to Clarion PN-3000P i nie mam zadnych problemow z odebraniem rozmow

po sparowaniu telefonu z radiem, podczas jazdy, wciskam 'sluchawke' na kierownicy lub panelu radia, radio zostaje wyciszone, rozmowa realizowana jest w systemie glosnomowiacym, nie interesuje sie co jest na wyswietlaczu telefonu, on zwykle w kieszeni

 

@mietkow jakie masz radio? widze ze jestes z Lodzi, jakbys byl gdzies na Chojnach to moge Ci pokazac jak to dziala u mnie

Edytowane przez borge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie niewiele pomoge, moj Clarion innego typu

skoro blad nie wystepuje z innymi telefonami (pewnie sa 'posadzone' na Androidzie a iP na iOS) wystepuje brak kompatybilnosci pomiedzy radiem a iOS'em, nic z tym raczej nie zdzialasz, postaraj sie przyzwyczaic albo... kup inne auto ; ) ewentualnie wymien radio ale nie wiem czy operacja warta zachodu

 

u mnie brak kompatybilnosci pomiedzy moim modelem Clariona a iP objawia sie brakiem mozliwosci 'przesypania' ksiazki abonentow w calosci z pamieci telefonu do pamieci radia, nauczylem sie z tym zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo:

"Witam wszystkich,jestem od niedawna właścisielem nissana T31 2011rok z systemem MY-CAR.Mam problem z odbieraniem połaczeń telefoniocznych po zparowaniu iPhona 5 i 6 na innych telefonach nie wystepuje.Problem polega na tym ze po odebraniu połączenia przyciskiem na kierownicy lup panelupołączenie zostaje odebrane na tel.natomiast w systemie auta przeżuca do pozycii radia.Jerzeli odbiore połączenie bezposrednio na telefonie i przycisne powturnie przycisk na kierownicy lup paneluto polaczenie jest realizowane.jest to ucizrzliwe bo za karzdym razem musze mieć telefon wyciągniety w zasiegu reki.Moze ktoś spotkał sie z takim zjawiskiem i moze cos podpowiedziec .Pozdrawiam"

 

Borg czy za każdym razem parujesz telefon czy tylko raz w roku powiedzmy?

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparowany raz, trzyma ustawienia, nawet po odlaczeniu i ponownym zapieciu akumulatora

musze tylko pamietac zeby wlaczyc w telefonie opcje BT zanim wlacze zaplon, radio wtedy samo wykrywa telefon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie włączenie BT w telefonie, nawet po uruchomieniu silnika, skutkuje natychmiastowym nawiązaniem połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis eksperymentowalem ; ) po wlaczeniu radia, na jego panelu zaczyna pulsowac piktogram BT dajac znac ze skanuje czasoprzestrzen ; ) usilujac nawiazac kontak z telefonem, mruga sobie tak ok. 60 sek i w tym czasie trzeba uruchomic BT w 'sluchawce', jesli przegapie ten czas to juz pozniej, kiedy pulsowanie piktogramu na panelu radia ustanie, polaczenia nie uda sie nawiazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperyment się udał. Typowe zachowanie naszego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie włączenie BT w telefonie, nawet po uruchomieniu silnika, skutkuje natychmiastowym nawiązaniem połączenia.

U mnie jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...