Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zdradziłem X-Traila :(


berater
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Licentia poetica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już trochę ochłonąłem.

Okazało się, że poprzedni właściciel zawirusował go delikatnie. Nie miał wykresu. Pojechałem z ciekawości na hamownię. Z 218 KM zrobione prawie 250, z 510 Nm jest 548.

Idzie jak wściekły :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, chyba nie zajarzyłem. Jaki filmik? Dokładne wytyczne proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę ochłonąłem.

Okazało się, że poprzedni właściciel zawirusował go delikatnie. Nie miał wykresu. Pojechałem z ciekawości na hamownię. Z 218 KM zrobione prawie 250, z 510 Nm jest 548.

Idzie jak wściekły :punk:

Z własnego doświadczenia wiem,że przy sprzedazy auta podanie informacji o chip tunnigu odstrasza a nie przyciaga potencjalnego nabywcę.

Lepiej jest o tym milczeć.

Natomiast pierwsze wrażenia kiedy kupiec poczuje"jak ciągnie"znacznie przyspiesza finalizacje zakupu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoczekanie Twoje i jego :) Tak jak pisałem, jedyny teren, który zobaczy, to trawnik u mnie pod domem. Jedyne akceptowalne dla mnie kąpiele błotne, to borowina w sanatorium.

 

Z własnego doświadczenia wiem,że przy sprzedazy auta podanie informacji o chip tunnigu odstrasza a nie przyciaga potencjalnego nabywcę.

Lepiej jest o tym milczeć.

Natomiast pierwsze wrażenia kiedy kupiec poczuje"jak ciągnie"znacznie przyspiesza finalizacje zakupu..

Niekoniecznie. Od początku wiedziałem i akceptowałem, że był modzony. Tylko nie wiedziałem jak bardzo.


post-87274-0-12255600-1516827825_thumb.jpg


Jak widać, mod jest delikatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podejscie do tego tematu jest raczej inne niz wiekszości potencjalnych nabywcow.

Kiedy przy sprzedazy w ogłoszeniu podałem informacje ,ze auto ma podniesione moc ,prawie nie było zainteresowania oferta.

Kiedy ta informacje usunałem z ogłoszenia , auto zostalo sprzedane po 3 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też często młode sierotki z wioski, którzy lubią mieć coś więcej niż kolega z bloku czy szkoły i opowiadać, że akurat jego jest zaczipowany i nikt nie ma startu. Ale są też mądrzy ludzie, którzy jednak poczytali, że nie jest tak źle i jak ma mondeo 140-150PS to czemu nie mieć za te same pieniążki 170. Co jest potem? Wiadomo. U jednych nie ma problemu u innych remonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś tak mądrze i odkrywczo, że z rozpędu chciałem dać plusa. W ostatniej chwili się powstrzymałem :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rób tego więcej, ja tych plusów potrzebuję. Wiesz jak się wtedy dobrze czuję? Ogarnij się. Nie żyjesz sam dla siebie.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kari, czekam na filmik, bo palec już nad "zielonym plusem" ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się. Nie żyjesz sam dla siebie.

Wiem o tym. Co miesiąc przypominają mi o tym dzieci i Żona, przy wypłacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiesz o czym piszę BEri.


Zaraz Thundininiuniu, nie pali się

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejny plus ujemny nowego/starego pojazdu. Przy jego możliwościach pędnych, przydałoby się ciut więcej biegów w automacie niż 5. Nowy JGC ma ponoć 8 lub 9 biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berater - jak wygląda eksploatacja od strony apetytu na paliwo w porównaniu do X'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto +4 l/100km

Trasa +2 l/100km

:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto +4 l/100km

Trasa +2 l/100km

:mad:

:) 

haha - w myślach chodziły mi dokładnie te cyfry :) 

Trochę boli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale i tak ma znacznie więcej plusów dodatnich niż ujemnych.


Muszę Wam powiedzieć, że kultura pracy silnika widlastego jest ujmująca. Mimo to, że to stara konstrukcja, w całości (nawet ze skrzynią biegów) zapożyczona od Mercedesa, jestem cały czas pod wrażenie pracy tego silnika.

Wielokrotnie słyszałem pochwały od pasażerów mojego X-Traila, jak miękko i równo chodzi silnik, to z tym nie ma porównania. Na tyle jest równa praca silnika, że producent ustawił obroty biegu jałowego na 600 obr/min. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po 5 miesiącach podtrzymuję swoje zdanie. Bez żadnego kontekstu politycznego, to była prawdziwa "dobra zmiana" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2018 o 14:55, berater napisał:

Ale i tak ma znacznie więcej plusów dodatnich niż ujemnych.

 

Muszę Wam powiedzieć, że kultura pracy silnika widlastego jest ujmująca. Mimo to, że to stara konstrukcja, w całości (nawet ze skrzynią biegów) zapożyczona od Mercedesa, jestem cały czas pod wrażenie pracy tego silnika.

 

Wielokrotnie słyszałem pochwały od pasażerów mojego X-Traila, jak miękko i równo chodzi silnik, to z tym nie ma porównania. Na tyle jest równa praca silnika, że producent ustawił obroty biegu jałowego na 600 obr/min. 

czyli jak w xsie t30 2.0B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, karibox1 napisał:

czyli jak w xsie t30 2.0B

:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...