Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

najnowsze mapy na sd


darktosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam gwarancje do końca roku czyli do 31.12.2017 i niby ostatnio wymieniono mi kartę sd z najnowszymi mapami, niestety nie sprawdzałem jaką miałem wcześniej, a nie widzę różnicy, ktoś wie jakie oznaczenie powinno być na karcie sd z nową nawigacją, V8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam gwarancje do końca roku czyli do 31.12.2017 i niby ostatnio wymieniono mi kartę sd z najnowszymi mapami, niestety nie sprawdzałem jaką miałem wcześniej, a nie widzę różnicy, ktoś wie jakie oznaczenie powinno być na karcie sd z nową nawigacją, V8?

Zmiany zazwyczaj są niezauważalne,czy wcześniejsza,czy nowsza,nie ma różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zmiany zazwyczaj są niezauważalne,czy wcześniejsza,czy nowsza,nie ma różnicy

HEHEHE :-) lepiej bym nie ujął tego co NC robi z mapą w szczególności Polski...

- NIC, i tak od 10 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po części, każdy z nas może się przyczynić do aktualizacji naszych map. Nie oznacza to bynajmniej, że w każdej aktualizacji zauważymy rewelacyjne zmiany, bo jak już niejednokrotnie zauważyliśmy, zawartość nissanowskich kart daleko odbiega od tego co widzimy na stronie HERE. Bardziej wprawne oko bez trudu zauważy, że to co Nissan nam serwuje na najnowszych kartach, ma się nijak do tego co zobaczymy bezpośrednio na mapach HERE pod poniższym linkiem. Jako że od 3 lat mam uprawnienia do samodzielnego wnoszenia poprawek na obszarze PL, a tym samym bieżącego porównywania tego, co i kiedy dodałem w stosunku do tego, kiedy to zobaczyłem na karcie, to poślizg sięga do 2 lat i śmiem przypuszczać, że Nissan nie kupuje najnowszych map. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że np. punktów dodanych do bazy w styczniu 2017, pomimo zatwierdzenia i zaimplementowania do bazy HERE w granicach maja, nie ma na naszych kartach wydanych w październiku 2017 ?

Jednak dla chcących - wystarczy skorzystać ze strony    https://mapcreator.here.com/mapcreator/52.4167,16.9667,12,0,0 , założyć konto ... i zaproponować kilka poprawek, dodać kilka POI, by z czasem dostać uprawnienia do samodzielnego nanoszenia poprawek, dodawania nowych dróg, punktów, adresów, korygowania już istniejących danych ... etc.,

lub https://wego.here.com/discover?map=52.41399,17.02347,12,normal&msg=ulica%20Rozwadowska%2060A  gdzie na dole mamy odnośnik "Opinie" ... ale z doświadczenia podpowiem, że 1 wariant (link) jest efektywniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...