Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotel


GawelLI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że rozwalił mi się lekko fotel kierowcy jestem zmuszony zakupic coś na wymiane. Ceny używek są dość wygurowane więc pomyślałem od razu o fotelu kubełkowym. Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami? Polecacie jakiś jeśli chodzi o łatwy montaż wygode i cenę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza zasada przy kubełkach - dobierasz je do swojej sylwetki, tyłka i pleców. Bez przymiarki nie warto nic kupować w ciemno nawet jeśli miałoby super opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna je uzywac ze standardowymi pasami a trzy punktowych uzywac tylko w razie koniecznosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna :) co do kubla to tak jak wspomnial Marcin - przymierzac

 

ja dlugo jezdzilem z elektrycznymi napinaczami - takie pasy : https://www.olx.pl/oferta/pasy-szelkowe-schroth-z-elektrycznym-napinaczem-CID5-IDrEOoZ.html#6f6b3c07ba

 

jak na miasto to dzialaja jak bezwladnosciowe - jak na wyglupy to sie dociagalem do kubla bez pradu

 

ps. a co sie stalo z Twoim fotelem ? ja mam ten na olx : https://www.olx.pl/oferta/terrano-ii-2003-fotel-kierowcy-CID5-IDqZWj9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwało się oparcie i krzywo siedzę. 200 zl za używke to może nie dużo ale doloże jeszcze 200 i mogę szukać nowego kubełka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli  nigdy nie jezdziles w kuble to najpierw zobacz czy ci to odpwiada u kogos co ma zamontowany.

trzeba pobawic sie w przelozenie szyn dopasowac wysokosc itp

 

zalezy jaki kubel chcesz kupic szkielet rurowy, wlokno szklane czy pol kubel z regulacjami jak w seryjnym fotel

ze swojego doswiadczenia powiem tyle ze rurowe tanie to straszne badziewie, pol kubly regulowane poprstu ladnie wygladaja a jak dla mnie to najlepiej mi sie jezdzilo w typowym odlewie.

uzytkowalem bimarco cobra i jakis model spraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...