Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maxima A34 pytania


sebus345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupiłem Nissana Maxime A34 z 2004 roku z silnikiem 3.5 w automacie z 5 stopniową skrzynią , jest to pierwsze moje amerykańskie auto.

Od jakiegoś czasu zauważyłem że na zimnym silniku słychać delikatny klekot w okolicach rozrządu po rozgrzaniu silnika ten dźwięk ustaje, czytałem że to napinacz łańcucha rozrządu tylko trzeba wymienić wszystkie napinacze i łańcuchy ?

Kolejny problem jaki zauważyłem to praca skrzyni a dokładniej na zimnym silniku skrzynia chodzi odealnie natomiast jak sie rozgrzeje to powiedzmy przy parkowaniu wrzucam "R" i potem "D" to auto stoi w miejscu a po delikatnym naciśnięciu gazu auto szarpie raz i rusza czuć takie tąpniecie. Co to może być ? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początku produkcji šlizg łańcucha był wadliwy, poprawiono to po 2006roku.calkiem możliwe, że Twój również jest do wymiany/do weryfikacji przez mechanika/. Co do skrzyni to na początek proponuję wymianę oleju. Jaki masz nalatane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...