Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówki Led kierunkowskazy i pozycja A34?


klimo38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Przymierzam się do zakupu takich ledow :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-P277W-3157-30x-SMD5050-DUAL-COLOR-327-CW/994

które mają służyć jako pozycja plus kierunek.

Chce mieć oryginalne światło cofania i pomarańczowe kierunki tak jak powinno to być.

Aktualnie mam zamienione kable i kierunki mam w miejscu świateł wsteczynch, czy ktoś posiada może takie to żarówki w swojej Maxi? Lub ma ktoś jakiś sposób, aby wszystko świeciło jak trzeba ?

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pomysł bardzo ciekawy, może również go wykorzystam. Co do Twojego pytania wydaje mi się że sam sobie na nie odpowiedziałeš pisząc, że masz zamienione kable. PS. Nie zapomnij o świetle przeciwmgielnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że można zrobić tak jak teraz mam, Ale nie ma białego światła cofania.

Chciałbym, Żeby cofania było białe, A kierunkowskazy pomarańczowe.

A co do przeciwmgielnego to wiem,że ma być ale na razie to nie mam:/

Widziałem u kogoś, że przymocowal mała czerwona lampę na dole w zderzaku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się. Zamień kable tak jak było to fabrycznie. Wsteczny na swoje miejsce z białą żarówka, a na kierunkowskaz kable z wstecznego z żarówka z tego twojego sklepu/sklepledowy/tam jest to opisane. Co do światła przeciwmgielnego to proponuję w tylne światło włożyć odpowiednie gniazdo plus żarówka dwuwłōknowa i osobny ukryty włącznik. Ja tak mam i wszystko gra. Przeciwmgielne zapalam raz w roku. Na przeglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...