Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pomocy przy kupnie silnika


mardok1980

Rekomendowane odpowiedzi

Almera tino 2002r otóż moje auto bierze olej i troszke kopci wiec ze mi sie mega podoba bo jest oklejoną folią i ma imienną tablice(jest wystawiona za 4500) chce do niej dac nowy silnik tylko teraz niewiem jakie roczniki muszą byc tez tych silników bo niewiem czy polift bedzie pasował i nawet niewiem jakie są oznaczenia? Chyba qg18? niewiem równiez czy kupic sam słupek czy i góre tez i czy komputer od tego silnika tez kupowac? Ja mechanikiem niejestem ale chce te autko zrobic bo salon polska,niema nigdzie najmniejszego śladu rdzy i tylko najechane 150tys i mega ładnie wygląda.Prosze pomózcie mi w tym zeby almerka chodziła jak trzeba i powiedzcie mi wszystko od A do Z  co mam robic.Mozna tez do mnie zadzwonic 501 759 605 z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

przy pobieraniu oleju wystarczy wymiana pierścieni. zrobiłem tak 2 tyg temu A moja brała 2 litry oleju na 1000km. po wymianie pierścieni problem zniknął. koszt takiej zabawy jak dla mnie to było 260zl i 1 weekend bo robiłem sam. jak kupisz silnik to nie masz gwarancji że nie będzie brał oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 1.05.2018 o 15:16, spidi74 napisał:

przy pobieraniu oleju wystarczy wymiana pierścieni. zrobiłem tak 2 tyg temu A moja brała 2 litry oleju na 1000km. po wymianie pierścieni problem zniknął. koszt takiej zabawy jak dla mnie to było 260zl i 1 weekend bo robiłem sam. jak kupisz silnik to nie masz gwarancji że nie będzie brał oleju.

szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...