Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki - podnoszenie


wojciechu11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące prozaicznej rzeczy. Nie potrzebowałem na szczęście w zimie podnoszenia wycieraczek, ale podczas dokładnego mycia samochodu chciałem dokładnie wyczyścić szybę i podczas próby podnoszenia wycieraczek okazało sie że podnoszą się one kilka cm dlatego, że ramiona wycieraczek zaczepiają o maskę. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Czy to jest normalne w tym modelu T32, czy problem jest u mnie.  Przecież w zimie,  aby zabezpieczyć wycieraczki przed zamarzającym deszczem  podnosi się je, a tu nie ma takiej możliwości. Chyba że jest jakaś blokada której nie znam. Na zdjęciu pokazałem w jakim zakresie jest odchylenie. Może jakieś sugestie. Pozdrawiam

post-29739-0-05247800-1524374861_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTTM

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Wycieraczki nalezy ustawic w pozycji pionowej, wtedy mozna odchylic. Zdaje sie, ze po wylaczeniu zaplonu trzeba dzwignie wycieraczek pociagnac dwukrotnie do siebie, gdzies czytalem o tym, ale na ta chwile nie potrafie przywolac zrodla.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

 

To jest całkiem popularne rozwiązanie - odkryłem to przy okazji podnoszenia wycieraczek za parkowanie na chodnikach ;) Tak więc właściciele X32 mogą parkować gdzie chcą bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie rzecz biorac nie do siebie pociagnac ale z pozycji wylączonych do gory 2x szybko. Ja tak w zimie jak zostawiam na zewnatrz samochod pozostawiam wycieraczki. Wtedy po ew. opadzie sniegu latwo odchylic i oczyścić szybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Namierzyłem informacje w instrukcji. Ale dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...