Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano z50 radio oraz zmiana pomarańczowego wyświetlacza na kolorowy


0sukaru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Nabyłem ostatnio Murano i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wymiany oryginalnego pomarańczowego wyświetlacza na kolorowy plug&play?

Aktualnie posiadam pomarańczowy oraz radio zwykłe bez bose.

 

Czy jest może możliwość wymiany radia na inne?

 

Oraz czy można zmienić całą konsolę środkową na polift Plug&Play?

 

Dziękuję za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie wymieniałem, ale na 90% da się. Trzeba tylko sprawdzić złącza i rodzaj procesora i układów obsługujących konsolę i radio.

Tak, że jest to p&p, ale trzeba mieć pełną dokumentację elektroniki tego auta i sporą wiedzę dot. elektronizacji współczesnych aut, bo wymiana nie dotyczy samego wyświetlacza.

Pzdr. wkar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Co do wymiany radia to Wystarcza adaptery i wszystko działa są filmiki na yt.a co do wyświetlacza to nie widziałem tam masz cale sterowanie i kaputer pokl,widzialwm tez ze wystawiają tablety zamiast tego i to chyba nawet Ruskie to robią 

IMG_20201120_185549_836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bubuss napisał:

super a sterowanie w kierownicy działa ?

Nie,ale juz wczesniej Przestała działać na org radiu wiec nic nie straciłem,myślę ze taśma w kierownicy bo jak skręcał em w prawo czasem zadziało,w radiu jest możliwość ale nie chce mi się grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Większość stacji multimedialnych posiada dwa wejścia rezystancyjne do podłączenia przycisków kierownicy. A i B które poprzez rezystory zwieramy do masy (GND).

W ustawieniach radia uczymy przyciski- przypisujemy wartośc rezystancji do funkcji. Moze sie zdarzyć ze rezystory w kierownicy będą miały inne wartości które nie dopasujemy więc trzeba bedzie je pozmieniać.

Tu mamy raczej wartości od 100k do 900k...przypuszczam bo jeszcze nie srawdzałem. Choć skłaniałbym sie do mniejszych wartości ze względu na większy prąd i mniejsze zakłócenia.

W Murano 2003-2007 (poniżej schemat) w kierownicy sa własnie rezystory. We wspólczesnych autach stosuje sie linie CAN. To zupełnie inna bajka. NP. Fiat STILO (2003)

Key.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...