Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pochylenie kół w 350z Camber


Pysia350z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie... Czy ktoś z Was bawił się już w pochylanie kół w 350z?

Chodzi mi o to jak naj prostszym sposobem to zrobić?

Czy montaż Camber-ów jest w miarę do ogarnięcia i jakie koszty?

Ktoś już coś działał w tym temacie? Proszę o poradę.

Może być na forum lub na priv 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tył to Polskie SilverProject ma zestaw wahaczy do tego odpowiednich (lekko ponad 1000zł za zestaw), jeśli chodzi .o przód to przedni górny wahacz musi być regulowany, tu już nie jest jakoś bardzo kolorowo bo trzeba ciągnąć z zagranicy, osobiście polecam ten od Japspeed, tylko jest dość drogi (ok 1800zł za zestaw) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie na tylnym wahaczu odpowiedzialnym za camber jest sprężyna, więc żeby wymienić ten wahacz na taki z regulacją cambera trzeba także wymienić amortyzator na taki ze sprężyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył  na serii się reguluje, przód wychaczy sporo taniej niż 1800, gdzieś coobcio opisywał dobre na przód w granicy do 300$, chyba megan racing, i pewnie też w MR będę celować po gwincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatyw tył na serii ? A co do wahaczy MG, 320 usd, to jakieś 1200zł + dostawa + cło + vat, pewnie w 1500-1600 się zamknie a są dość liche, wolałem dopłacić 200zł i mieć spokój, gwarancję oraz dostawę w kilka dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, coobcio pisał o 250$ z wysyłką, cło loteria, jednemu się uda innemu nie. Gwint spowoduje też lekki negatyw tylnych kół, a na serii można coś pokombinować i delikatnie go powiększyć, nie wiem ile max stopni można na serii,

 

Możesz podać linka do tych które zamawiałeś? Obczaję sobie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...