Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[C13] serwis klimatyzacji R1234yf


tomkek1912

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy ktoś serwisował (zakładam, że tak)? Zastanawiam się nad tym, bo wydaje mi się, że słabo chłodzi, ale się trochę przeraziłem. Wyczytałem, że wchodzi 450 +/- 25gr czynnika 1234yf. Wszedłem na pierwszy lepszy cennik pierwszego lepszego serwisu i zobaczyłem takie coś "dobicie czynnika za każde rozpoczęte 100 gramów" 150 zł. Ile wam wchodziło podczas takiej obsługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tomkek1912 napisał:

Jak w temacie. Czy ktoś serwisował (zakładam, że tak)? Zastanawiam się nad tym, bo wydaje mi się, że słabo chłodzi, ale się trochę przeraziłem. Wyczytałem, że wchodzi 450 +/- 25gr czynnika 1234yf. Wszedłem na pierwszy lepszy cennik pierwszego lepszego serwisu i zobaczyłem takie coś "dobicie czynnika za każde rozpoczęte 100 gramów" 150 zł. Ile wam wchodziło podczas takiej obsługi?

Też się zastanawiam, ale 150zł to złodziejstwo, bo ten czynnik ostro tanieje i wg ceny z IC 100g powinno kosztować około 90zł. W sumie to ciekawe, czy prywaciarze w ogóle to robią, bo co słyszę to ktoś wymienia na r134, co jest moim zdaniem średnim pomysłem. Raz, że stary czynnik ostro drożeje, dwa że ma zostać za parę lat w ogóle wycofany.

Przy okazji, u mnie też klima słabiej chyba teraz chłodzi, a trochę mnie przerażają pady skraplaczy w QQ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te pady klimy w qq traktuje w kategorii pecha i wierzę, że u nas to się nie zdarzy, tego się trzymam :) Póki co z historii serwisu poprzedniego właściciela i ponad 8 miesięcy u mnie z tych wymieninych na forum był tylko akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...