Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

AUX Nissan Note E11 2006 rok


PreXooN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość podłączenia AUX do fabrycznego radia Blaupunkt  bez zmieniarki. Otwierałem panel i z tyłu jest włożona kostka ISO (niebieska) ale jest pusta, nie ma podłączonego kabla Jack 3,5 mm. Czy radio trzeba przeprogramować? Czy nie ma opcji podłączenia. Gdy zmieniam źródło jest dostępna tylko opcja CD. Jest może jakaś ukryta opcja. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak to radio wygląda. W notkach w schowku nad radiem jest wejście typu jack do podłączenia urządzenia wyjściowego. Na panelu radia powinny być przyciski FM, CD, AUX.

W nowszych rocznikach dołożyli oprócz wejścia jack, jeszcze wejście USB.  W moim notku jest takie radyjko.

clarion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIK w żadnej wersji z 2006 nie ma możliwości podłączenia AUX.

Pozdrawiam, NazgulXL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że NazgulXL ma rację. Mój jest z 2008. W schowku ma gniazdo na wtyk jack. Jeśli w twoim nic takiego nie ma to znaczy że nie można. Na forach min. elektroda.pl jest coś na temat przerabiania i dodawania wyjścia AUX. Trzeba jednak mie jakieś pojęcie o elektronice. Nie wiem czy się opłaca. Przez Aux jakość odtwarzania jest słaba. Kiedyś w poprzednim aucie stosowałem transmiter fm do odtwarzania plików mp3. Jest to jakieś rozwiązanie. Takich urządzeń na Allegro jest od metra, w niskich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2018 o 19:47, janio napisał:

Nie pamiętam jak to radio wygląda. W notkach w schowku nad radiem jest wejście typu jack do podłączenia urządzenia wyjściowego. Na panelu radia powinny być przyciski FM, CD, AUX.

W nowszych rocznikach dołożyli oprócz wejścia jack, jeszcze wejście USB.  W moim notku jest takie radyjko.

clarion.jpg

A jak wygląda sprawa z wymianą na ten model radia? Bo naprawdę zależy mi chociaż na tym AUX, a ważne żeby radio było fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się w takie przeróbki. Mogę tylko co nieco doradzić. U ciebie jest zamontowane radio tzw. 1 DIN.. Natomiast radio przedstawione przeze mnie jest typu 2DIN. Musiałbyś zakupić konsolę  na 2 Din. Z zainstalowanie podobno nie ma problemu. Poszukaj w necie. O takich przeróbkach, napewno coś znajdziesz. Podaje ci link z naszego forum forum. Może coś skorzystasz? Na alle taki schowek kosztuje ok 50 PLN. Radio około 250 PLN. http://allegro.pl/nissan-note-e11-konsola-srodkowa-i6896683256.htmlhttp://allegro.pl/kratka-srodkowa-konsoli-schowek-polka-nissan-note-i7354096453.html, radio http://allegro.pl/radio-cd-bluetooth-nissan-note-07r-i6580747355.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...