Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oryginalne tylne chlapacze Nissan.


Tomaszwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ma ktoś instrukcje montażu tylnych chlapaczy w Qashqai ? Oryginalne chlapacze maja od dołu jedna dziurkę i tak samo jest od spodu w zderzaku, a jak wygląda mocowanie od nadkola? Ewentualnie poproszę o nr spinek, czy śrub do montażu, chce aby było jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kupiłes w aso oryginał - wszystko jest w komplecie.

spinka od dołu i chyba 2 ( albo jedna? ) śruba za kołem.( do zderzaka - błotnika.).

Mi zajął montaż godzinkę. bez ściągania kół.

Ale nie wiem czy gdzies nie było wiercenia.

Wszystko jest jak w ikei na instrukcji - aby nawet ten z aso sobie poradził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginał, niestety bez spinek i instrukcji, stąd moje pytanie jak to mocowane jest od strony nadkola, dziurki na pewno trzeba wywiercić, ale czy spinane jest to na spinki plastikowe, czy na metalowe śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcji juz nie mam.

są takie blaszki metalowe literka " u" z otworem.zahaczasz tę blaszke o błotnik( zderzak) - plastyk - obejmujesz - brzeg.

Otwór w blaszcze ma się pokryć z wywierconym.

I śrubą ( pewnei taką do blachy ) wkręcasz w otwór. i się dociąga . Oryginalne śruby są płaskie i praktycznie nie wystają.

W markecie budowlanym pewnie takie dostaniesz. Lub w wiekszosci sklepów  z częściami auto.

Teraz już nie chce mi się iśc do garażu aby ci pokazać te blaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, blaszki takie pewnie znajdę, jak będziesz miał czas to poproszę o zrobienie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis, sobie w google blaszka mocująca deskę.
Wyskakują takie spinki.zaskoczysz jak zobaczysz.
Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...