Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłokietnik


Pawcio29

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Acencie przedni podłokietnik jest ruchomy (przód /tył)? W J10 był , a to fajne rozwiązanie, bo prawa ręka mogła "odpocząć" i trzymać kierownicę. Na jeździe próbnej nie zwróciłem na to uwagi i teraz mam zagwozdkę.. a odbiór jutro, może się wycofam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ruchomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zła nowina:wacko: Na długich trasach ręka powinna mieć podparcie z zasięgiem kierownicy. Krok w tył. Może za jakiś czas pomyślę o modyfikacji jak się nie przyzwyczaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie jest możliwym oprzeć  rękę na podłokietniku i prawidłowo trzymać kierownicę. Przecież to jest fizycznie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o zasiegu kierownicy, a nie o prawidłowym jej trzymaniu:). Czasami jeden palec wystarczy:P. Ale faktycznie, dzięki uwadze zwizualizowałem to sobie i biorąc pod uwagę ścięcie dolnej części kierownicy w QQ II po FL , to  przesuwany podłokietnik mija się z celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat, po prawidłowym ustawieniu fotela i kierownicy, oraz przejechanych pierwszych 200 km, potwierdzam że "zasięg" podłokietnika w QQ II jest ok i moje obawy były nieuzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...