Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano Z50 by Jungu


jungu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym zaprezentować mojego Murano, zakupionego w ub. jesień.  Autko z roku 2003 z silnikiem 3,5l 234KM

Po zakupie od razu wymiana oleju, klocków hamulcowych, filtrów paliwa, oleju, wymiana złączek elastycznych na wydechu. Przeczyszczenie alternatora, wymiana i założenie dodatkowych przewodów masowych, sprawdzenie instalacji gazowej, wymiana filtrów od gazu

Jak dotąd auto kompletnie bezproblemowe, średnie spalanie gazu ok 15l, mój rekord to na trasie 6l.

Na tą chwilę auto wykleiłem białą folią z małymi dodatkami, oraz przerobiłem zegary bo oryginalne żółte jakoś mi nie pasowały do sportowego charakteru auta, felgi również wykleiłem na czarny połysk.  Wersja z USA (montaż w Japonii)  SL z napędem na 4koła.

W planach jeszcze mam przeróbkę przednich lamp (wstawić biksenon), przerobić oświetlenie wyświetlacza na kolor czerwony lub niebieski, oraz przerobić oświetlenie pozostałych elementów na ledowe białe. Szukam jeszcze w dobrej cenie rolety do bagażnika w kolorze beżowym.

Więcej zdjęć wkrótce jak zabiorę w plener aparat, a nie cegłę.

Zapraszam do oceny.

AdobePhotoshopExpress_0be413307e2f4d5188e186e6b5073b8f.jpg

WP_20180305_22_35_16_Pro.jpg

WP_20180305_22_21_23_Pro.jpg

WP_20180405_19_00_38_Pro.jpg

WP_20180506_11_34_14_Pro.jpg

WP_20180429_09_56_06_Pro.jpg

WP_20180429_09_57_17_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
14 godzin temu, Oli1310 napisał:

Ile dałeś za oklejanie auta? 

Auto wykleiłem sam, niestety auto jest dość mało oszczędne przy wyklejaniu, przeważnie jak wyklejam auta to z rolki folii 152cm przy przecięciu na pół wychodzą np. prawe i lewe drzwi - Tutaj jest trochę inaczej bo tylne drzwi mają ok 90cm, a przednie ponad 75cm więc były sporawe odpady.

Koszt samej folii białej w połysku to ok. 800-1000zł (przy cenie 27zł/m2 netto), do tego jakieś 120zł za czarny połysk i chiński carbon 6d z alle...pl za 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega wygląda w bieli. Nie myślałeś coś z alusem zrobić?? ja bym je w biel walnął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to fabryczne alusy i są srebrne. Na razie wykleiłem je na czarno bo poprawiają trochę wygląd, w przyszłości pewnie je tak pomaluję. Biel raczej przy alusach nie wchodzi w grę bo za szybko by się zabrudzała.

Przy okazji nowa fotka.

WP_20180527_18_01_42_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z folią jest ok, byłem przekonany że to będzie rozwiązanie tymczasowe i bez malowania się nie obejdzie, ale wszystko już ładnie się trzyma prawie pół roku więc na razie lakier odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...