Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mapa google na ekranie navi nissan x-trail


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. Dowiedziałem się przypadkiem z you tube, że istnieje aplikacja pozwalająca wyświetlać na ekranie  w aucie  i korzystać w pełni z nawigacji google. Aplikacja ta nazywa się Android Auto. Na filmiku pokazano jak ją ściągną i zainstalować, a potem jak połączyć auto ze smartfonem. Zrobiłem to wszystko w moim x-trailu t32 i niestety nie udało mi uzyskać połączenia. W związku z tym mam pytanie, czy może ktoś z was też coś takiego próbował robić i co mu z tego wyszło. Takie połączenie dałoby możliwość uniezależnić się od aktualizacji firmowej, która mocno nie nadąża za rzeczywistością i w wersji tegorocznej nie pokazuje zmian, które zaszły już prawie rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.05.2018 o 12:54, Miro54 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Dowiedziałem się przypadkiem z you tube, że istnieje aplikacja pozwalająca wyświetlać na ekranie  w aucie  i korzystać w pełni z nawigacji google. Aplikacja ta nazywa się Android Auto. Na filmiku pokazano jak ją ściągną i zainstalować, a potem jak połączyć auto ze smartfonem. Zrobiłem to wszystko w moim x-trailu t32 i niestety nie udało mi uzyskać połączenia. W związku z tym mam pytanie, czy może ktoś z was też coś takiego próbował robić i co mu z tego wyszło. Takie połączenie dałoby możliwość uniezależnić się od aktualizacji firmowej, która mocno nie nadąża za rzeczywistością i w wersji tegorocznej nie pokazuje zmian, które zaszły już prawie rok temu.

A ta nawia w Twoim autku jest na androidzie? 

 

 

Dobra już wiem o co chodzi. 

Jak łączyłeś telefon z samochodem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prztestowałem. 

Nissan connect 3 nie widzi obrazów z telefonu, ani innych źródeł. 

Tym samym nuewyswuetlisz map googla na wyświetlaczu w samochodzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Ja poszedłem inną drogą. Kupiłem za 370 pln Modecoma SX 7.1, zamocowałem go na kratce nawiewu nad NC, zainstalowałem AutoMapę ... i jestem szczęśliwym użytkownikiem programu nawigacyjnego, któremu mapy jakimi nas "uszczęśliwia" Nissan nie sięgają nawet do pięt zarówno pod względem aktualności sieci drogowej, jak i ilości POI. Już nie wspomnę, że AutoMapa jest aktualizowana co 2 mies. natomiast sytuacja SR co miesiąc.

Odnośnie mocowania, nie jestem fanem przyssawek na szybie, więc trochę doinwestowałem w pewne i stabilne mocowanie na kratce za pomocą:
1- Brodit Proclip

2- Ramię sztywne obrotowe 3D wkręty - Herbert Richter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 15:13, Kajus63 napisał:

Prztestowałem. 

Nissan connect 3 nie widzi obrazów z telefonu, ani innych źródeł. 

Tym samym nuewyswuetlisz map googla na wyświetlaczu w samochodzie. 

 

To mnie zmartwiłeś bo właśnie szukałem tego rozwiązania na forum!!! Fabrycznej wogóle nie używam :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...