Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Kilka pytań.


lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym zapytać bardziej obeznanych w temacie Almerki :)

1.Nie wiem czy oryginalny ale samochód ma centralny zamek z kluczyka,mam pilot,pytanie brzmi gdzie znajdę moduł od takoowego zamka centralnego oryginalnego.Auto posiada również alarm,ale to napewno nie oryginał w dodatku beznadziejnie zamontowany...

2.Głośne stuki przy ruszaniu,miał ktoś z tym problem,ja obstawiam albo przeguby wewnętrzne,albo coś nie tak z dyferencjałem w skrzyni,jest to bardzo irytujący stuk i dość odczywalny,najczęściej przy ruszaniu,na pozostałych przełożenia obchodząc się odpowiednio ze sprzegłem da się jechać jak najbardziej płynnie...

3.Szukam silniczka szyby elektrycznej prawej strony wersji 3d,jeśli ktoś coś by miał byłbym zainteresowany,szukam również zderzaka przedniego z tymi większymi halogenami w dobrym stanie(do ewentualnego przemalowania) na szrotach w mojej okolicy nie ma niczego szczególnego....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje teorie co do punktu 2. 

Najpierw bym sprawdzil czy nie ma luzow na podzespolach zawieszeniu. Moze cos jest wybite.

Potem tez bym sprawdzil poduszki silnika.  One tez moga stukac gdy sa pekniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...