Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio


Panzers17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam otóż pytanie czy da rade w nissanie primera P12 2004 rok wymienić radio ( wyświetlacz itp) z fabrycznego na np. Vordon HT-869BT ( przykładowo) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zrobienia. Kwestia jest w tym że trzeba mieć konsole z wersji poliftowej bo potrzeba nam miejsca na 2din

http://forum.nissanklub.pl/topic/110244-nietypowy-problem-z-radiem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłączę się do tematu. Czy mozna wymienić radio 1 DIN na 2 DIN? Chodzi mi o to, ze chciałbym wymienic w mojej primerce wp12 z 2003r. seryjne radio na radio z GPS i wyświetlaczem 7".

Edytowane przez seitedo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Tylko, ze ja nie chcę tego radia. Myśle o radiu z navi o wyświetlaczu 7". Mam navi fabryczną, ale wiadomo jak ta navi ma pokrycie w Polsce.. Nie ma map na Polskę, a aktualizacja to dość drogi interes. Bardziej optymalne jest wymiana radia. A to radio z linka mnie nie interesuje.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej potrzeba nam konsoli od wersji politowej a więc w tym linku co ci wysłałem nie chodziło mi o radio lecz o konsolę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam trochę inne pytanie. Czy do ramki przedliftowej w miejsce tej półki wsadzę nieoryginalne radio 1din bez modyfikacji? Mam polifta, ale zastanawiam się, czy nie przełożyć ramki na przedlifta i wsadzić radio. Nie bijcie, wiem, ze gdzieś tutaj na forum było nawet zdjęcie tak zamontowanego radia, ale za cholerę nie mogę go odnaleźć

Edytowane przez clavikord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem całą konsole z radiem 

https://allegro.pl/primera-p12-02-konsola-srodkowa-i-inne-zobacz-i7434526216.html#thumb/1

Jak masz radio po lifcie to pasowałoby mieć nakładkę na radio z wersji przedliftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla przykładu rozwiązania jak powyżej, czyli wymiana radia na jakieś obsługujące usb. Jeżeli nie chcesz zbytnio ingerować w modyfikację wnętrza to pozostają chyba tylko trzy rozwiązania, bo jeżeli sądzisz że wystarczy dołożyć port usb i "coś tam zakodować" to niestety nie ma takiej możliwości. Pierwszy i najprostszy sposób to kupić transmitter fm, jak nie jesteś audiofilem to może wystarczyć. Kolejny sposób to dołożenie wejścia audio do radia (do cy-100 sam opisywałem i jest instrukcja dostępna na forum) wtedy podłączasz cokolwiek co ma wyjście słuchawkowe lub audio. Ostatni sposób to zamontowanie emulatora zmieniarki czyli np. xcarlink. Więcej sposobów nie znam i raczej chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...