Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyposażenie Tekny 2014-2016 - czy ulegało zmianie?


gregson

Rekomendowane odpowiedzi

W 2014 roku Juke przeszedł mały lifting. Między innymi światła na masce przybrały kształt czegoś w rodzaju błyskawicy. Juki po tym lifcie widzę od 2014 roku.

Tutaj mam pytanie. Czy jeśli chce kupić Tekne, to czy modele pomiędzy 2014 a 2016 czymś się różnią? Innymi słowy, czy wyposażenie Tekny ulegało zmianie w tym okresie? 

Oczywiście takie zeczy jak szklany dach zawsze były jako dodatkowa opcja. 

Szukam najbogatszej wersji - lubię mieć dużo gadżetów w samochodzie :), i zastanawiam się, czy w tym okresie Nissan zmieniał w jakimś zakresie wyposażenie Tekny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze nie bylo zmian ale mozna bylo zawsze dostac cos od dilera albo samemu dokupic i wtedy wersja Tecna byla bardziej zacna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, mexxmen30 said:

Mi sie wydaje ze nie bylo zmian ale mozna bylo zawsze dostac cos od dilera albo samemu dokupic i wtedy wersja Tecna byla bardziej zacna.

A wiesz moze co bylo opcjonalne? Wiem np, ze szyberdach byl jako opcja. I czesc Tekn z tego okresu go ma, niektore nie.

Czy bylo cos jeszcze co bylo jako dodatkowa opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, mysle, ze znalazlem :

http://www.encyklopedia.moto.pl/nissan/juke/hatchback/generacja-ii/nissan-juke-1-5-dci-tekna-eu6-hatchback-generacja-ii-1-5l-110km/112508/#

Wynika z tego, ze oprocz szyberdachu to lampy ksenonowe byly dodatkowo platne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wyposażenia spytam o VIN.

Zmajac VIN samochodu który chce kupić , chciałem sobie sprawdzić jego historie. Ale w każdej bazie danych jako wersja pojawia się Acenta, chociaż jest to Tekna. Czym może być to spowodowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze dekodery wskazy2aly Tekna tak jak zakupilem co do twojego to moze byc Acenta plus byla taka wersja z dodatkami i moze kogos ponioslo i podal Tecna.

Co do dodatkow to byla ich masa przykladowo podlokietnik przedni, 4amki halog3now i lamp, skajowe pokrycis siedzen zwane skora itp.itd.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć w specyfikacji czy Juke Tekna ma awaryjne zatrzymanie samochodu gdy wykryje przeszkodę przed sobą. W Qashqaju w pakiecie Safety Shield jest taka opcja. Ale czy w Juku tez to występuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...