Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z nissan connect.


Shamack

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kłopot z nissan connect. Dołączam zdjęcia i po krotce opisuje o co chodzi. Przez 2 lata chodziło bez zarzutu nagle pewnego słonecznego poranka przestało działać. Trochę denerwujące jak się przyzwyczaiło do opcji „wyślij do samochodu”. Bez tego ta nawigacja to lipa, przynajmniej da mnie. Miał ktoś coś podobnego? Zakładam, że trzeba jakaś subskrypcje wykupić, ale na stronę nissana nic nie ma. 

nissan connect1.jpg

nissanconnect3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od przedłużenia subskrypcji usługi NC na You+Nissan. ;)

image.png

W aplikacji na telefonie też chyba można to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

dołączam się do tematu - ten sam komunikat mam w aucie. 

Po podłączeniu telefonu nic się nie dzieje - a działało:(

jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to samo . Na stronie nissana po załogowaniu się na swoje konto było można przedłużyć subskrypcje. Potem po podłączeniu telefonu do auta dalej pokazywało błąd ale za którymś razem załapał . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie działa nadal. usunąłem subskrypcje, aktywowałem ponownie... nic... nadal pojazd niezarejestrowany. 

Dopytam jeszcze o którą strone nissana chodzi dokładnie?

https://youplus.nissan.pl ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Andrzej G

Wielu ludzi w różnych tematach szukało informacji odnośnie sposobu rejestracji w Nissan You, oraz możliwości skorzystania z dostępnych w NC usług internetowych. Znalazłem instrukcję, więc pewnie fanom gadżetów się przyda:

https://media.nissan.eu/content/dam/YouPlus/nissanconnect/HowTo-NissanConnectEV/Quick_Start_Guide_PL_pl.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...