Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Kolego powiem ci tak nie wiem jak inni ja się pytałem wszędzie i nie dostałem a mam zabudowę troche inną w końcu do robiłem z poliwęglanu nie jest to szał ale jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witajcie.

Szukam sztywnej  zabudowy do pick-up D22 -nie typu "roleta". Najchętniej używkę w rozsądnej cenie.

W ub. roku krążyły po allegro sztywne, płaskie hardtopy na siłownikach - Road Ranger, ale zniknęły i jak widzę - bezpowrotnie :(

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie zauważyłem tematu powitań więc witam się tutaj przy okazji zapytując. Szukam klamki pewnie z zamkiem do zabudowy navarki d40. Coś ktoś? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

 

Miałem ostatnio włamanie do auta. Dokładniej mówiąc rozbili szybę w zabudowie navary. 

Problemem jest to, że żaden zakład z szybami samochodowymi nie potrafi dorobić takiej szyby do zabudowy.

Czy możecie pomóc w identyfikacji producenta zabudowy? Nie ma żadnej tabliczki znamionowej itp. :/

Poniżej linki do zdjęć:

http://zapodaj.net/a835729337a8a.jpg.html

http://zapodaj.net/adf8df9be1280.jpg.html

http://zapodaj.net/efadd93134a26.jpg.html 

 

Rozbita szyba to prawa tylna część (boczna szyba w zabudowie składa się z dwóch części, ta tylna jest uchylna)

Głównym problemem jest to, że szyba jest lekko gięta i nie da się wstawić prostej bo będzie odstawać u góry lub u dołu.

Będę wdzięczny za pomoc.

Ewentualnie może ktoś dorabia takie rzeczy z pleksiglassu albo jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Co rozuniesz przez pojecie " rozsądna " cena - inaczej ile chcesz wydać na hardtopa 

sorry, ze reaguję dopiero teraz, ale może jakaś myśl przetrwała....

"rozsądna" cena za używaną, całą (czyt. nie połamaną, zniszczoną, bez ewentualnych szyb, czy klap) to m/w 2500zł. Znalazłem coś podobnego na allegro, ale okazuje się, że gość przywozi je skądś dopiero po zamówieniu i trwa to jakies 2-4 tyg. Niestety - moje autko to PIck-up D22 i zabudowy musza być dedykowane pod ten model z uwagi na wielkość paki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam do sprzedania Hardtop do Pickupa D22 2001 rok. Jedyny mankament to trzeba wymienić pręty z zamkiem i uszczelkę. Więcej foto dla zainteresowanych. Myślę, że 500 zł to rozsądna cena.

post-96848-0-31835600-1452111747_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spotkaliście się kiedyś z zastosowaniem żywicy epoksydowej do zabezpieczenia wnętrza skrzyni ładunkowej? znajomy ma całą podłogę w busie wylaną z żywicy na gładko, zastanawiam się czy dałoby się tym zabezpieczyć klapę oraz ranty skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pleksi (PMMA) nie nadaje się na szyby - jest krucha do tego stosuje się poliwęglan, jak odrysujesz to powinno ci się udać to zamówić w ....  agencji zajmującej się realizacją reklam wytną na ploterze. Nie widzę jaki to łuk jest ale taka ze 3mm powinna dać się nagiąć, na miejscu ci podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie. Chętnie kupię tylną szybę do Zabudowy Road Ranger . Stara rozleciała się w drobny mak. Może ktoś ma wymiary ? tel 668693998.

Edytowane przez Faltdach62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam.

Panowie potrzebuję klamki od klapy tylnej górnej zabudowy paki . Dokładnie takiej jak w załączniku . Poratuje ktoś linkiem do sklepu lub szrotu . Na allegro i olx nic nie ma .

93f5390843388b0a643ee4a5808f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Cześć wszystkim, 

mam pytanie do posiadaczy nowej Navary NP300 z zabudową fabryczną Hardtop. Chodzi mi o wersję standard, czy jest ona wodoszczelna? Sprzedawca mi zaproponował wersję standard, bo nie chcę mieć otwieranych bocznych szyb, wiem że wersja premiuje to ma i dodatkowo ma filcowe obicie i oświetlenie - na tym też mi nie zależy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam mam do sprzedania hardtop do navary d40. Hardtop cały tylko trzeba wymyć. Więcej informacji pod nr telefonu 695834642. 

IMG_20190511_205805~2.jpg

IMG_20190509_150703~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jaki kolor i lokalizacja?

W dniu 12.05.2019 o 18:11, Czarny1234 napisał:

Witam mam do sprzedania hardtop do navary d40. Hardtop cały tylko trzeba wymyć. Więcej informacji pod nr telefonu 695834642. 

IMG_20190511_205805~2.jpg

IMG_20190509_150703~2.jpg

Jaki kolor i lokalizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam panowie. Mam zabudowana pake, ale marzy mi się zwykła roleta. Aluminiowa jest za droga, nawet używana ale znalazłem coś ciekawego. Czy ktoś z Was miał czy ma z tym do czynienia? Wygląda dość ciekawie i nie jest drogie. Zobaczcie w link: Roleta Navara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...