Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alusy w Micrze


Pawcior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszystko pasuje (otwór centrujący ten sam [59mm] ) i "nyska" stoi już na alu '13 opony 185/60, prezentuje się świetnie choć wolałbym '14. Szczegółów transakcji nie mogę zdradzić (obowiązuje mnie tajemnica handlowa :594: ) ale jak już wcześniej wspomniałem była to wymiana za niewielką dopłatą. Zdjęcie w podpisie (co jakiś czas będzie zmieniane :604: )

Jeszcze raz dzięki za pomoc. Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie ładne 14" DOTZ Imola na sprzedaż... :D:P
imolki ladnie współgrają z micrusem :diabel:

 

franc821, mam nadizeje ze sie pojawisz na spocie 28.03!! sobie obejrze aluski na zywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Franz :

 

Bardzo ładne felgi, pasują do Micrusa :). Mam taki sam rozstaw opon tylko felga rozmiar wieksza-14''. Letnie mam profil 55 ale też jest ok :) Na stalówki nigdy bym sie nie zamienił już, zimą też na alu pomykam i oponkach zimowych debica. W aucie poprawiło sie znaczaco hamowanie i przyczepność. Przyspieszenie i spalanie - jakies 0.5 1 listr/sekunda niż bylo wczesniej także nie jest zle :). Komfort jazdy na szerokich kołach jednak jest..i o dziwo stalowki musialem ciagle prostować drgala kierownica ciagle waliło sie wywazanie, a teraz cisza jak makiem zasiał, kiera wogole nie tzresie, reasumujac polecam każdemu alu do Micry . No i wyglad auta zupelnie inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie ładne 14" DOTZ Imola na sprzedaż... :D:P
imolki ladnie współgrają z micrusem :diabel:

 

Jednak zostanę przy 13" - na razie szykują się inne wydatki (rozrząd, OC) :/

 

 

 

franc821, mam nadizeje ze sie pojawisz na spocie 28.03!! sobie obejrze aluski na zywo :)

 

Ja też mam taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz fele od bmw e12 wzur alpina :diabel2:

ja wolałem nie bawić się w przetaczanie i mam oryginalne nissanowskie borbety z K11 ;)

 

a daj jakies fotki jak wyglodają takie borbetki bo niemoge znalec na alegro takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli takie na których auto sie super prezentuje :) ja sie nie moge juz doczekac wymiany na letnie :P ale najpierw musze pomalowac felunek :diabel:

tylko że coyot masz fele 14 czy 15 cali a ja mam "trzynastki". Na nich micra wygląda jak zabawka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimier, ooo ladniutkie :one:
kurde ładniutkie :) ciekawy jestem jakie ty masz tam et ??

No już dziś zostało mi tylko wspomnienie po tych felach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axela szczecin

ja mam takowe na sprzedaz:) 16 calowe 215/45 7' szerokie, na micrze prezentuja sie super aczkolwiek nie na polskie drogi :)

a teraz zakupilam takie 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axela szczecin

OZ owszem ale nie wiem czy polaris, juz sie nie moge doczekac jak wyjade wkoncu autkiem...mysle ze sie bedzie ladnie prezentowac no nowych felgach i odzyska troszke mocy...bo rzeczywiscie na 16 jezdzilam tylko na malym placu zeby sobie zobaczyc, ale juz wtedy czulo sie muła...ale jak stoi to mozna oko zawiesic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kocurek
Mam na oku takie koła z mini (15" 175x65x15) ale boje się, że bedzie obcierać:

Obrazek

świetny rozmiar, sam chciałem takie kupić ale strasznie ciężko dostać opony,

ja zdecydowałem sie na 165/60/14, niski profil ładnie się prezentują i nie ma spadku mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...