Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alusy w Micrze


Pawcior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Martinez, ta 175/60/14 ... jest 5 cm wyzsza od standardowej 155/70/13 ale tylko o jakies 3 od 195/45/15 ... powinna wejsc ale glowy nie daje ;)

 

ja bym zalozyl 175 ale brak wspomagania mnie hamuje. za szersza guma przemawia trzymanie w zakretach :diabel2:
muly sobie wyrobisz ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot, luz :) nie jest ze mna zle, gorzej bylo jak w kamazie wysiadlo wspomaganie :D chodzi o to ze zona jezdzi tym autem.. mi to tam nie przeszkadza :P

 

ja do swojej bym wsadzil te zlote bling bling szprychy i na lachony :fuckyou2: :diabel2: :one: :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jak z wytrzymaloscia takich felg, bo po lesie to bym na bank nie mogl na nich jezdzic. a z wielka checia wsadzil bym 15" na profilu 40 :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zajarałem feluniami z rantem jakiś czas temu. W takich małych autkach wyglądają super ;)

O takie coś chcę namierzyć tylko w rozmiarze 7x14 :D Małe ET, będzie fajnie wyglądać nawet pomimo tego prześwitu wielkości pałacu kultury pomiędzy kołem a błotnikiem :P

http://www.allegro.pl/item348243823_rsl_mo...3_sprawdz_.html

Btw. gdyby ktoś znalazł gdzieś coś takiego (lub podobnego) proszę o jakiś kontakt. Bo ciężko upolować te felgi... Chyba tylko u niemca je sprzedają z tego co się dowiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaki i wszystko inne jest w kolor zrobione fabrycznie bo to wersja super s, szkoda tylko ze poprzedni wlasciciel (jakas pani z ukrainy ktora mieszka kolo berlina) po stluczce przedni zderzak zamienila na klasyczny a nie na ten oryginalny z lampami przeciwmgielnymi :(...

wiecej fotosow wkleje w weekend bo bede mial czas na mala fotosesje :)

ludzi najbardziej zaskakuje widok tarcz z tylu w tak malym autku :)

wnetrze tez przeszlo maly lifting i niektore elementy sa pomalowane w czarny mat (jeszcze konsola srodkowa zostala do pomalowania i otoczki glosnikow)

 

[ Dodano: Sro 23 Kwi, 2008 06:30 ]

Longers: a macha zachodzaca na lampy to Twoja robota? jesli tak to jakis manual by sie zdal co i jak :) moja micra tez by cos takiego chciala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie maska, ani nawet nie brewki tylko folia przylepna pomalowana lakierem akrylowym pod kolor :P . ale widzialem ze ktos mial kiedys jakies projekty z dospawanymi elementami do maski, tylko dochodzila jeszcze kwistia przesuniecia zawiasow zeby sie klapa jakos zamknela. Ale to w jakims innym temacie, tu jest o felgach :D

 

masz jak to wyglada u mnie bez wl swiatel

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6e5313e023f9382.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...