Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 100 NX'a ...tu ocena, komentarz, opinie


Gość Mrozu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daleko nie musisz Mój jest na sprzedaż

 

Wiesz...ja szukam taniego nx z ktorym spokojnie moglbym robic cala zime...na wiosne może wyjechać z garage wink.gif

 

Interesuje mnie cena do 3000zł wink.gif

 

Zastanawiam sie nad wyjazdem na zachód...tylko musze oblukać kogoś kto sie zna i wyjeżdża.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno...bede szukał dalej

Daleko nie musisz smile.gif Mój jest na sprzedażJak to bo nie rozumiem?

Kierownica jest już gładka a pedały wytarte do blachy. Widziałem Sunniaka z tego rocznika, który naprawdę miał 170kkm i nie wyglądało tak źle jak tu czy u mnie. Generalnie tragedii nie ma ale poprostu się troszkę za bardzo zużyło już.

Moja nowa pszczola ma 175 000 i wyglada 5x lepiej jesli chodzi o zuzycie el. wnetrza

 

Sunny mial 200 000 i rowniez wygladal lepiej...

 

A moj Puzel (pierwszy 100NX) mial 135 000 rzeczywistego przebiegu, a wewnatrz na pierwszy rzut oka wygladal na 230 000...

Jakbym wiedział, że chcesz sam go długo dłubać to bym Ci z Reichu przytargał Setkę.

Oglądałem 2 jak byłem w okolicach Berlina ale szukałem GTi więc tych nie brałem.

Jedna z tego co wiem wciąż jest na sprzedaż za 750E rok chyba 92 ale poszłaby za 500 smile.gif

U nas Quattro sprowadził sobie ostatnio Setkę.

Nazwijmy sprawe po imieniu - Quattro sobie sprowadzil szrota w ocynku biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Otoż mama zamiar kupić od kolegi(dziwnie to brzmi:P) 100nx,

190tys przejechane(w polsce 10,podbno po remoncierowneiz w polsce)91r,GTI:),zadbany zz zew jak i wew,pod maska tez wygląda czysto;p.oleju nie bierze ,wymieniany a ile razy to nie wiem.Jedyna wada jako podczas jazdy wyczułem to po puszczeniu kierownicy leciutkie sciaganie w lewo(czego to mzoe byc przyczyna)naco moge zwrocic uwage?wiadomo przed zakupem odwiedze nim kolege na diagnostyce(mysle ze nakresli mi sytuacje autka)

Chce zaniego 5tys więc nie dużo.

Jeszcze raz;Naco mam zwracac uwage?I czy warto:)

Dziękuje"

UP:Nim go zakupie odwiedze diagnostyke i mechanika aby na silnik popatrzyll...wole wydac wczesniej niz potem plakać!

PS:Czy da się jakos zmniejszyc natęzenie dzwieku ktore wydaje tłumnik KM?Bo lubie umiar,a jak sie go wkreci na kilka tys obrotó to całe osiedle go słyszy;P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wronka, zrob porzadna diagnostyke jak w kazdym aucie, niech IC kompresje silnika zmierza, grubosc lakieru itd. Zwroc uwage czy wycieraczka tylna dziala, nawiew, wentylator chlodnicy i czy z tylu nic z zawieszenia nie przebija sie do srodka :D powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o sciaanie w lewo po puszczeniu fajery to moze byc wiele przyczyn chocby taka blacha sprawa jak roznica cisnien w oponach,albo poprostu zbieznosc nieustawiona prawidlowo ,zreszta diagnosta prawde powie...pozdrawiam byc moze przyszlego posiadacza nx;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o sciaanie w lewo po puszczeniu fajery to moze byc wiele przyczyn chocby taka blacha sprawa jak roznica cisnien w oponach,albo poprostu zbieznosc nieustawiona prawidlowo ,zreszta diagnosta prawde powie...pozdrawiam byc moze przyszlego posiadacza nx;P
albo jest zlozony z 2ch :diabel2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wronka, gadac kazdy moze. przejedz sie nim. Ja jak kupowalem swojego nx'a to duzo o nim slyszalem zlego a jednak pojechalem, wsiadlem, zrobilem 1000km i dal rade bez klopotu :-)

 

A Endriu ulubionym tekstem jest ten o tym ze auto jest zlozone z dwoch, trzech czy ośmiu... czyżby jakis kompleks Endriu? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wronka, gadac kazdy moze. przejedz sie nim. Ja jak kupowalem swojego nx'a to duzo o nim slyszalem zlego a jednak pojechalem, wsiadlem, zrobilem 1000km i dal rade bez klopotu :-)

 

A Endriu ulubionym tekstem jest ten o tym ze auto jest zlozone z dwoch, trzech czy ośmiu... czyżby jakis kompleks Endriu? ;-)

Widzisz u nas wszystko klepia nawet jak przejedzie po tym walec :D Tego mojego NXa, ktory zostal skasowany rowniez fachowcy oferowali, ze mi go wyklepia :diabel: A wygladal tak:

097ee05902a39154med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nop,to fakt to autko ma kopyto,jak pare dni temu bylem sie przejechac to nie wiedzialemkiedy mialem 100 na liczniku,nie mowiac jak na obwodnice wyskoczylem....

I auto nie wykazywało efektu"płyniecia"czy to jakis dziwnych zachowań....

Tylko zauwazyłem że kiedy dojdzie do 4tys obrotów auto dostaje niesamowitego kopa,iniemowie tu owciskaniu gazu do podlogi...,on niema dwoch wałków przypadkiem:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie...:)Mam pytanie,jak mozna zmiejszyc dziwek ktory wydaje końcówka tłumnika?Bo ładnie się prezentuje lecz rowniez daje swe znaki nateżeniem dzwięku,nie mowiac kiedy obroty wzrastaja do kilku tys...wśrodku nie slychac tego tak ale jak cczlowiek wyjdzie na zew a ktos da po garach to uszy pękają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora ruszyc tylek i wyremontowac Coswortha :]

 

a co do zmiany Nisma na lepsze to obecnie nawet o tym nie mysle... wszystko jest dobrze dopoki traktuje setke jako dupowoz... ale kiedy zaczynam myslec o tuningu i o SWAP-ie to zaczynam sie zastanawiac po co... przeciez to i tak nie bedzie latac bokami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...