Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Prairie] instrukcja


Gość adamsow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość krajczak

Widze ze temat dawno prowadzony ale moze ktos kto wtedy dostal taka instrukcje moze sie teraz ze mna podzielic , jak cos prosze slac na krajczak@gmail.com

 

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Zdobyłem instukcję serwisową wraz ze schematem instalacji elektrycznej .Jedyny mankament to rosyjska wersja językowa.Nissan Prairie 1988-1996 (pdf-220MB).Nie do osiągnięcia w necie i dealerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kater jak byś mógł przesłać instrukcje na pw to byłbym wdzięczny z góry dzięki

 

[ Dodano: Pon 09 Mar, 2009 09:38 ]

lub klfsolec@wp.pl

 

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2009 22:04 ]

witam czy ma może ktoś jakąś instrukcje do praleczki bo temat się urwał i nie wiem czy są jakieś szanse na zdobycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podajcie namiar na serwer gdzie mozna wrzucić duze pliki ponad 300 mega a podzielę się instrukcjami.Megaupload czy rapid odpada bo nie będę bawił się w dzielenie plików.Może admin pomysli coś na temat naszego forumowego uploadu?Mam masę instrukcji nisanków w formie elektronicznej i nie chcę za to żadnej kasy(chyba jako jedyny wariat w necie :D ).Pozdrawiam Kater

PS.Jeżeli jakakolwiek instrukcja ode mnie pojawi się w sieci za kasę zapomnijcie o temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kater, Wrzuć najlepiej na http://odsiebie.com/upload.html,nieźle wchodzą ,ale do 100Mb.

Gadałem dzisiaj z klfsolec, nie może przeboleć że nie można przesłać.

Jest na to sposób.Winrar podczas pakowania może podzielić na ile chcesz części i w takiej formie to można wcisnąć na serwer.Jak będziesz chciał to pokombinuj. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Romek1966

Schemat elektryczny, który otrzymałem od "katera" jest SUPER. Nic nie szkodzi, że w języku rosyjskim. Pomógł mi i to bardzo. Serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

Jestem od wczoraj nowym posiadaczem Pralki 2,4 B+G z 1993r.

I już na wstępie mam problem zgłośną pracą silnika -jakby rozregulowane zawory

Czy ktoś wie jak tu jest z ich regulacją? Tradycyjna? jakie mają być szczeliny?

Pomóżcie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj lysy26, nie jestem pewien ale silniki 2.4 maja chyba hydro samoregulujące ja też mam ten silnik ale jeszcze nie rozbierałem u mnie nieraz tez słychać zawory ale tylko czasem wymień olej bo to też dużo daje a trochę wyżej nasz link żeby ściągnąć serwisówkę tam jest dosłownie wszystko pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 16 Maj, 2009 23:09 ]

http://www.nissanklub.pl/...pic.php?t=54038 tu masz link do serwisówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klfsolec - serdeczne dzięki- tak właśnie podejrzewałem że to będą samoregulatory - i na wstępie wydatek.

Myślę że wymiana oleju mu nie pomoże , albo nie na długo bo na prawdę głośno chodzi ( jak diesel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

tak jak kolega kfsolec pisał zawory są hydrauliczne i dobrze radzi wymień olej tylko na mineralny bo są szaleńcy co leją pół syntetyk:) (nikomu nie ubliżając) oczywiście a ... i musi być stan oleju powyżej połowy u mnie w trzech praleczkach jak stan spadł poniżej połowy to zaworki zaczynały klekotać hihi pozdrawiam i mam prośbę poszukuję pilnie szchematu instalacji elektrycznej nieważne w jakim języku może być nawet po japońsku aby aby rysunki były :) jakby ktośbył tak dobry to z góry bardzo dziękuję mogę się odwdzięczyć radą albo np częściami do praleczek (blacharskie, elektryczne, wnętrze i mechaniczne) bardzo proszę o pomoc w tej sprawie

 

djtohm@wp.pl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj T-ohm kolega kater wrzucił wyżej całą serwisówkę w jezyku rosyjskim tam jest schemat także można ściągnąć pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Witam.Jest pełna serwisówka nissan axxess (prairie) w języku angielskim udostepniona przeze mnie koledze kodi28. Plik wrzuciłem na serwis "wyslij to".Namiary ma udostepnić wymieniony kolega kodi28.

Ponawiam prośbe o adres serwisu gdzie moge wrzucać dostepne dla wszystkich duuuże pliki z serwisówkami.Dzielenie plików i zabawa w rary, zipy itd. odpada z braku czasu :D .

Jednocześnie przestrzegam wszystkich przed udostepnianiem pochodzacych ode mnie materiałów za opłatą.Wówczas zakończę udostępnianie całkowicie :warning: .

Pozdrawiam wszystkich nismaniaków :nissan2: Kater

Nie znalazłem na forum informacji od kodi28 o pliku który przesłałem. Ponownie umiesciłem w sieci na filefactory ,można pobierać a nawet trzeba bo usuną po 9 dniach link.

http://www.filefactory.com/file/c19dcdc/n/Nissan_Axxess_Prairie_1990_autorepman.com.pdf

 

Pobierać bo drugi raz tam nie wyślę

 

Pobierać :wave:

Edytowane przez kater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzewiak .Post wyżej umieściłem link do kompletnej serwisówki ze schematem elektrycznym instalacji.Masz w niej podane wszystko jak na tacy.Wszystkie typy silników skrzyń i podzespołów. Serwisówka nie instrukcja obsługi. Klikaj na link i masz :wave: Acha zgłasza się czarna strona,klikasz na napis filefaktory.na nowej stronie jest nazwa pliku nissan a na dole opcja szybki lub wolny download.klikasz slow , przepisujesz kod z obrazka i download.

Zostało jeszcze 7 dni a kazde ściągnięcie wydłuza ten czas

Edytowane przez kater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...