Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Płytka testowa CAR-AUDIO


Gość MisiuMyszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was nie posiada płyty cd to testowania car-audio :?:

Miałem kiedyś taką płyte z gazety auto moto ale niestety ktoś mi z auta zakośił :evil:

 

[ Dodano: Sro 04 Paź, 2006 11:59 ]

Jak by co to jak by był koś tak miły i wrzucił np na torrent i podał link

 

[ Dodano: Czw 26 Paź, 2006 11:20 ]

Pewnie nikt tego nie ma :( kurcze połamał bym łapy temu co mi płytke zakosił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
A czy ktoś mógł by ją udustępnić np. na sieci torrent lub na jakimś serwerze tupu rapidshare :?:

 

Prawdziwy efekt tylko z oryginalnego nosnika, niestety. +footka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobawic zawsze mozna, ale i tak bedzie to dzwiek przetworzony, tyle co dla "zwyklego" sluchacza do zabawy chyba wystarczy,

audiofilom, zlotouchym i mnie juz to nie wystarcza :):D :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wiecej chetnych to moge wystawic na ftpa tylko ze to wazy wiec moge na jakis czas wystawic i kasacja.

Plytka kiedys byla oferowana na allegro.

Tescik raczej tylko do bassu, moze z 3 na 14 utworow mozna uznac za test calego pasma.

A Emula przeciez instaluje sie chwile. Otwiera sie porty w firewallu jesli oczywiscie mozemy i przez nocke zejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógł by ją udustępnić np. na sieci torrent lub na jakimś serwerze tupu rapidshare :?:

 

Czego oczekujesz od takiej plytki ? Co chcesz dzieki niej uzyskac , sprawdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MisiuMyszka

Na płytce którą posiadałem były 3 utwory do testowania cisnienia wewnątrz auta chyba 7 do samych niskich tonów które stopniowo schodziły w dół, kilka utworów do testowania rozmieszczenia, później głos kobiecy w przeciw fazie i takie różne utworek do tego czy nasze audio szumi i jest czysto i spokojnie łącznie było około 43 ścieżek na płycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MisiuMyszka

Dokładnie o tom samą jeśli ja wstawisz na jakiś serwer to jesteś po prostu wielki 28Darek z tego co pamiętam na niej jest katalog pioniera i przepisy z zawodów car-audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta plytka juz jest kopia oryginalnej plyty EMMY 2001 uzywanej na zawodach w tamtym okresie i slychac ze nie przylozono zbytniej uwagi przy jej kopiowaniu ( wcale nei trzeba byc audiofilem zeby to uslyszec). Na plycie jest rowniez zawarty regulamin PASCA ale obowiazujacy w 2001r jak rowniz oferta firmy Pionner ale aktualna w 2001r. Nowa plyta EMMY i regulamin PASCA obowiazaujacy od tego roku, przez najblizsze 2 lata , nie zostal jeszcze przetlumaczony (mam nadzieje ze nastapi to w ciagu najblizszych 2 miesiecy). Ubiegloroczny regulamin dostepny jest pod adresem :

 

regulamin 2006

 

Niestety moje zdolnosci nie pozwalaja mi na umieszczenie tej plyty na "torrent" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość MisiuMyszka

Macie tu linki na rapida do obrazu tej płytki

e0f8379ce4816851.jpg

Jest to obraz płyty zrobiony Alcoholem wystarzy ściągnąć i przy pomocy alkohola lub power iso wypailć na cd.

Ta plytka juz jest kopia oryginalnej plyty EMMY 2001 uzywanej na zawodach w tamtym okresie i slychac ze nie przylozono zbytniej uwagi przy jej kopiowaniu ( wcale nei trzeba byc audiofilem zeby to uslyszec). Na plycie jest rowniez zawarty regulamin PASCA ale obowiazujacy w 2001r jak rowniz oferta firmy Pionner ale aktualna w 2001r.

 

Część pierwsza

Część druga

 

W razie pytań pisać :D

 

PS. Czy ktoś posiada najnowszą płytę EMMY :?: Jak co to niech też wrzuci :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

szukam płytki CD z muzyką do testów Car Audio dołączonej do któregoś numeru Auto Świat.

Jeśli ktoś posiada taką płytkę lub zna numer Auto Świata to proszę o informację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...