Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a po zastygnięciu dalo się z niej wyciąć wnęki na np gaśnice, trójkąt itp tak zeby nie latalo to wszystko
Ja mam taki patent (koło zapasowe normalne; torba ma rzepy, więc wcale się nie przesuwa w bagażniku, jest z allegro):

pict4171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowalem sobie w micrze niebieskie zarówki, i efekt mam jak u kolegi "Mli", czy montujac diody bede mial lepszy efekt oswietlenia licznika tzn. bardziej wyrazny niebieski,

 

diody chyba troche mocniej od zarowek swieca wiec roznica bedize ... no i ... przy diodach sciemnianie nie dziala ... :P [ przynajmniej u mnie ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody chyba troche mocniej od zarowek swieca wiec roznica bedize ... no i ... przy diodach sciemnianie nie dziala ... :P [ przynajmniej u mnie ]

 

Właśnie, kto ma jakiś dobry pomysł na zciemnianie diod :?:

Można ponoć wykorzystać regulator obrotów wiatraka od kompa, ale moje próby z tym wynalazkiem skończyły sie niepowodzeniem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie szukam i nigdzie nia ma ...

Chcialem kupic daszek na tylna klape do nissana Micra.

 

taki jak na zdjeciu: - tyle ze najlepiej kolor czarny to bym nie musial lakierowac :)

 

daszek.jpg

 

Znalazlem sklep internetowy gdzie maja takie po 130,- , ale pisalem juz 3 razy i nikt nie odpisuje... [ http://www.mctuning.com.pl/ ]

Moze ma ktos do nich jakis inny kontakt oprocz mailowego ?

Bylbym bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukalem forum w poszukiwaniu przerubek typu malowanie gornej czesci silnika .

WIem ze ladnie to wyglada jak sie otworzy maske :-)

 

czy ktos czegos takiego probowal ?

jak to sie robi i jaką farba / sprayem / lakierem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukalem forum w poszukiwaniu przerubek typu malowanie gornej czesci silnika .

WIem ze ladnie to wyglada jak sie otworzy maske :-)

 

czy ktos czegos takiego probowal ?

jak to sie robi i jaką farba / sprayem / lakierem ?

 

Zapytaj Adexa, on malował jakąś specjalną fabą pokrywę silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja pochwale sie przeróbkami. mam nadzieje ze wypisze wszystkie bo nie wszytko pamiętam

 

od srodka:

 

jakieś tam sportowe pokrowce na siedzenia + niklowane sprężynki pod zagłówkami

deska rozdzielcza z standardowymi zegarami z zmienionymi wskazówkami plus w centralnej części konsoli obrotomierz. cała deska (zegary, obrotek, konsola środkowa, włączniki awari przeciwmgłowych) podświetlane ledami w tonacjach niebieski + czerwone

pod nogami kierowcy i pasazera 2 funkcyjny neon diodowy biało niebieski (niebeski do jazdy biały po otwarciu drzwi)

podświetlone ledami klamki.

w planie jeszcze pare bajerów swietlnych

elektryczne szybki z przodu (seryjnie nie było)

 

w bagażniku wisi wzmak wraz z głosnikami 2 droznymi 21x18 w tylnej półce, głosniki 3 drożne 16 w przednich drzwiach, tweetery w słubkach srodkowych oraz pod przednią szybą.

 

z zewnątrz znikneły oznakowania nissana

grill 2 otworowy zlicowany do jedno otworowego.

zdeżak przedni:

na poczatku była adaptacja z hondy civik co mozna odnaleźć na forum w chwili obecnej zaadaptowany zdeżak od nissana micry k11 po lifcie w wersji z halogenami zlicowany na gładko z dodatkiem tzw pługa.

zdezak tylny to kombinacja orginalnego zderzaka k11 + przedni od golfa 4 + cokół od jakieś toyoty.

w zdezaku znajduje sie swiatło wsteczne.

orginalna lapa z swiatłem wstecznym zastąpiona prawą lampą od angielskiej micry

listwa bagażnika przemalowana pod kolor karoseri + kły listwa ledowa 7x 3mm 25000milikandeli

tylna wycieraczka położona

zaadaptowaną lotka na tylnej klapie z swiatłem stopu.

autko smiga w chwili obecnej na 15'x6' 165/65

na dniach zakładane bądą progi

 

pod maska pracuje nie zmieniona jednostka 1.0 z pomalowaną w kolorze czerwonym pokrywą zaworów z prze regulowanym zapłonem i wzmocnioną pompą paliwa. wdech zastąpiony "power rura" z filtrem stożkowym.

maska od strony wewnętrznej wieńczona polerowaną imitacją blachy ryflowanej

wydech czysty przelot wieńczony sportowym tłumikiem ulter-a

 

i pomijam tam szczegóły typu ze wszystkie "żarówki" zastąpione zamiennikami typu LED

 

 

jak o czyms zapomniałem to postaram sie dopisac ale nie bede sie wdawał w szczegóły ;D

 

ps co sie tyczy farby wykorzytanej do pomalowania pokrywy zaworów - hamerait (gęsty 2 warstwowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

No ja ze zbajerzenia Micrusa to podświetliłem zegary i nawiewy na niebiesko i kupiłem aluski DOTZ Imola 14" :)

 

Nic więcej raczej w Micrze nie będę robił bo to jest taki mój mały dupowozik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te fotele z fiata coupe pasowały bez problemu? czy jakieś przeróbki?

 

Na wymiar pasowaly.

Nie pasowaly tylko szyny (wiadomo) wiec blacharz przespawal je z oryginalnych foteli z micry do tych z fiata i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davenam, a cena takich foteli to ile?

 

No tak jak ci sie uda dostac :)

Ja akurat natrafilem na allegro na kolesia z Poznania co je wystawil, bo sam zmienial we fiacie na Racaro.

Sprzedal mi (wg. mnie) calkiem atrakcyjnie bo zaplacilem 400zl za dwa.

 

Przerobka u blacharza kosztowala 200zl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a panowie , czy niewidział ktos białych szkieł kierunków pasujących do k-10 , poprzednio przerabiałem otwory pod białe od golfa a teraz niemam zamiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje:

- wyspawany standardowy tlumik i zamontowany NSR Ulter

- wywalone oryginalne fotele przednie i zamontowane skorzane, sportowe fotele z Fiata Coupe

- zmieniony grill na Kamei-style wlasnej roboty + zaczek Kamei

- zalozona rozpórka przednia, górna

- zmienione kola na alu 15'' BORBET (kolor grafitowy) + oponki Marshal Racer 195/45/15

- zalozone glosniki Sony Xplod na tylnej półce + Kenwoody w drzwiach + radio JVC mp3

- zalozone atrapy wlotow powietrza na masce

- zmieniona galka zmiany biegow na skorzaną

- przyciemnione tylne lampy i boczne migacze

 

Zapomnialem napisac ze z modyfikacji wymienilem rowniez tarcze hamulcowe na Brembo i do tego klocki Ferrodo - polecam kazdemu bo duzo lepiej hamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba nie zabierałem sie za ten temat jak narazie malo kasy ale ktos juz sie za to zabrał i chyba sa juz wyniki bo poruszał tematy elektryki 1.0 a 1.3

 

davenam co do malowania silniczka czekam na foto od kumpla bo ma miprzeslac na mejla to wstawię bo już zrobiłem aby ci pokazać jak to wygląda

 

ostatni mod w micrusi: oneonowanie podwozia :diabel2:

 

nomicra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adex jaki koszt tych neonówi gdzie je kupowales ? jesli na allegro to od kogo ? oraz jesli mozna dokladny plan montazu :) co? gdzie i jak ?

a tak pozatym za***ista sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...