Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adex jaki koszt tych neonówi gdzie je kupowales ? jesli na allegro to od kogo ? oraz jesli mozna dokladny plan montazu :) co? gdzie i jak ?

a tak pozatym za***ista sprawa :)

 

no za***ista :)

szkoda tylko ze mozna z tym jezdzic tylko jak policji na okolo nie widac :P

a ja akurat mieszkam prawie przy samym posterunku :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item175005348_175005348.html

 

oto link do aukcji.

co do montażu . banalne ale trzeba jeden warunek spełnić jeśli sie potem nie chce mieć problemów. trzeba mieć progi (w sensie dodatkowe) neony boczne są własnie do nich przykręcone czyli nie ma ingerencji srubami w progi metalowe samochodu. neon przód przykrecony do beli dolnej zawieszenia (miekka blacha wiec da sie wkrecic samogwintujacymi) a tylny do dolnej czesci zderzaka.

schody zaczynaja sie z podłaczeniem.

w zestawie mamy kosc zbiorcza oraz sterownik. sterownik mam na półce pod kierownica kosc zbiorcza przykręcona na kielichu po lewej stronie auta.

jaj sie zaczynają z pociągnieciem kabli gdyz mamy wyznaczona ilosc kabla na neon zakonczony wtyczką. przedni to byył banał. boczne z kolei poprowadzone zostały (wcisniete) za nadkola i wychodza otworami w komorze silnika widocznymi np po prawej (patrzac nasilnik) zaraz za zbiornikiem nachłodziwo) ale najwięcej problemu sprawil tylny neon. jak ktos ma kanał moze puscic okablowanie pod samochodem aj tego nie miałe wiec poporwadzilem kabel do komory bagażnika nastepnie bokiem po stronie kierowcy w progu. po deske rozdzielcza, w wyjscie kabli do drzwi z tamtąd pod zawiasem drzwi za blachę nadkola i dopiero stamtąd do komory silnikowej . kabla mialem w zapasie kolo 10 cm !!

 

wymyślenie jak zamontowac pierwszy neon (boczny) trwało okolo 40 min (kombinowanie czy do samochodu go przykręcic czy do progu z laminatu) całosc montarzu bez wstawiania gdziekolwiek włacznika głownego (u mnie wisi jak narazie) zajeła 3 godzinki

sory za ort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot jaką masz pojemność Micrusa??

1,3 :P

 

a ja akurat mieszkam prawie przy samym posterunku

najciemniej pod latarnia - pamietaj :diabel2:

 

ostatni mod w micrusi: oneonowanie podwozia

wyglada kozacko :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda teraz ostateczna wersja podświetlenia zegarów, 2-funkcje +ściemniacz :D

nocij3.jpg

W rzeczywistości zegary są lepiej widoczne, zdjęcie niestety nie oddaje pełnego efektu, ale do jazy w nocy na dłuższych trasach jest idealne bo nie męczą się oczy :)

bluegi4.jpg

W wersji blue podświetlenie jest równomierne :)

blue2au8.jpg

 

Dodałem funkcje noc, a raczej to pierwotne oświetlenie służy do jazdy w nocy (tylko zamieniłem na pomarańczowe diody), a podświetlenie niebieskie mam możliwość włączać-wyłączać oraz regulacji jasności. :D

regulacja1gi3.jpg

regulacja2pq2.jpg

regulacjamaxmc1.jpg

 

filmik pokazujący jak działa ściemniacz podświetlenia diodowego

th_MOV00001.jpg

 

A tu jeszcze dodatkowa dioda która jest skierowana w stronę zegarów, ale nie wiem co o tym sądzić :)

diodabezbt4.jpg

diodaminnh2.jpg

diodamaxhw7.jpg

dodatkowadiodaeb4.jpg

 

I to wszystko, więcej modyfikacji nie będzie...

 

...chyba że znudzi mi się kolor niebieski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraz sie dragomir,ale jak dla mnie to choinka,oczywiscie sciemniacz super sprawa,ale te kolory,no nie wiem mi sie nie podoba :P sam mam niebieskie podsiwetlenie,ale w 1 kolorze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraz sie dragomir,ale jak dla mnie to choinka,oczywiscie sciemniacz super sprawa,ale te kolory,no nie wiem mi sie nie podoba :P sam mam niebieskie podsiwetlenie,ale w 1 kolorze!

 

Choinka, nie choinka, inne wrażenie jest jak się patrzy na to prawdziwym okiem, bo na zdjęciach rzeczywiście wygląda bardzo pstrokato :)

Mimo to jak z biegiem czasu zacznie mnie wkurzać to wymienię niebieskie diody na pomarańczowe, będzie oświetlenie bardziej z tonowane i nie drażniące oka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciulek

coyot pytanie odnośnie stożka - ile kosztowała Cie cała zabawa i jak brzmi silnik bo przymeirzam sie do takiej zabawy. Jaki masz stożek jakiś K&N czy zwykły za 30 zł?

 

Dragomir - podświetlanie ciekawe - jak dla mnie wcale nie takie pstrokate (chociaż tą diode niebieską bym sobie darował)

 

Z moich modyfikacji:

 

- sportowa końcówka wydechu

- podświetlany na czerwono schowek przed gałką zmiany biegów

- podświetlany schowek przed pasażerem (również na czerwono)

- sportowe dywaniki z czerwonym obszyciem ;)

 

PLANOWANE:

 

- aluminiowe felgi (szprycha 14")

- sportowy układ dolotowy z filtrem stożkowym

- przyciemnieni kloszy

- sportowa kierownica i gałka zmiany biegów

- okleina kokpitu w kolorze... Jeszcze nie wiem :)

- podświetlenie tacho na biało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(chociaż tą diode niebieską bym sobie darował)

Co do tej diody właśnie interesują mnie wasze opinie :)

 

Dzisiaj moja micra przeszła drobny lifting :D

111ol3.jpg

888ze9.jpg

Wstawiłem nowy zderzak, Mod by Adex, oraz dodałem brewki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragomir, wyglada bojowo :) masz zaje...fajny zderzak cos z nim robiles czy juz taki miales??

 

Co do tej diody właśnie interesują mnie wasze opinie

wywal ja :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zderzak pierwsza klasa. Sam bym se taki strzelił. Chętnie zobacze wasze cuda w Borsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciulek

Mi średnio przypadł ten zderzak do gustu no ale gust ma każdy inny i o tym si enie dyskutuje :) Brewek też nie lubie podoba mi się bad look no ale to wydatek :/ W związku z powyższym nie mam u siebie ani brewek ani zderzaka sportowego hehe ;) Tylko drobne dodatki typu siatki itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adex może zostaniesz jakimś oficjalnym tunerem naszych Micr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mli sam zrobiłem, ja miałem takiego grilla jak ma Coyot w awatarze. szlifierka, odciąłem środek oraz zeszlifowałem brzegi. po czym podłożyłem maty szklanej od dołu i od góry grilla i nałożyłem szpachli, p wyszlifowaniu efekt jednego długiego otworu :)

 

co do bycia tiuerem. he he. nie dzięki jak sam widzisz połowa ludzi na forum podoba sie to co robie druga kreci nosem z niesmakiem.

tuning czyli rzecz jasna modyfikacje wizualne samochodu mają odzwierciedlać wyobraźnie i charakter osoby który tym autem jeździ. dlatego każdy powinien na własną rękę modować swoje autko. ja jedynie mogę coś dopomóc jeśli ktoś chce zrobić coś "tak samo" jak ja mam w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda u Ciebie. U mnie w takim razie trudniej by było to wykonac bo ja mam troche inny ten grill niz wy. Mój jest podobny do tych po lifcie tylko nizszy. Na tej Twojej siatce super by sie prezentował znaczek "NISMO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze ty masz taki gril jak Dragomir wiec ty takze moglbys wykonać taki zabieg.. ja sie zastanawiam czy nie wymienie sie grilami z drogomirem poniewaz do mojego zderzaka pasuje rys jego grilla a do jego zderzaka moj gril :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D nawet moj ojciec powiedział ze micra o wiele lepiej wyglada na 15" niz na takich maleństwach (13") a trzeba przyznać ze nie jest zwolennikiem "modyfikacji" dl aniego auto poporstu ma jzedzic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

wsadziłem ostatnio z astry do micry fele 15 na gumach 195/50 R15, ktoś pisał że ma takie, ale chyba jeździ w lini prostej, bo za dużych skrętów nie da rady zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziłem ostatnio z astry do micry fele 15 na gumach 195/50 R15, ktoś pisał że ma takie, ale chyba jeździ w lini prostej, bo za dużych skrętów nie da rady zrobić.

 

Ja mam 15'' ale 195/45 i moge jezdzic bez problemu.

 

50tki sa za duze. zmien opony nabardziej niskoprofilowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...