Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Porównanie Pathfindera z innymi samochodami


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak by dobrze w takie cygarko przywalił i z odpowiedniej strony to można by sie gwałtownie przemieścić w bok.

 

Dobrze , że do Patha takie butle nie wchodzą :P, po kolizji na pewno byłby SUVvvvvvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał się rozejrzeć za jakąś arabską księżniczką która w posagu ma ze dwa czy cztery takie pola i dwie lekko używane rafinerie... :mikolaj:

 

Greg daj spokój księżniczkom, wygraj wybory! Obiecaj, że każdy dostanie Navarkę i będę na ciebie głosował! :D:D:D:D:D:D:D:D

 

Ramównie ma w polskiej sieci dealerskiej tylko plasitkowe caliberki :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Wam się widzi Murano

calkiem fajnie tylko czemu w polsce kosztuje dokladnie x2 to co w usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murano jest super tylko moja opinia jak Crenscha - dlaczego taka cena.

 

Zdolności terenowe ma takie jak x-trail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Murano jest super tylko moja opinia jak Crenscha - dlaczego taka cena.

 

mój kolega ma .....

Jak dla mnie to to jest typowo damskie autko..........

minus- wyposazenie występuje tylko w jednej wersji i ( np 3,5 V6) i ta wersja w porównaniu z pathem jest baaaaaaaaardzo uboga. - to nie jest złosliwa wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mogła rozwinąć wypowiedź to byłbym wdzięczny.

chodzi pewnie o to ze facet w takim murano wyglada rownie mesko jak w mikrze :)) albo co gorsza w jarisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Niewatpliwym minusem jest brak manuala ale tiptronic podobno skutecznie go zastepuje

 

nie interesowałam sie nigdy tak bardzo doładnie, ale np brak komputera: np info o spalaniu, nie zamykają sie lusterka, brak wbudowanego zestawu głośnomówiącego, z nawigacja też jest jakoś inaczej - takie pierdołki :) ale masz racje jezdzieć sie da :)

 

ps/ dowiem sie dokładnie czego tam jeszcze nie ma..........

 

mówie, typowo damskie: bo duży facet jakoś tak śmiesznie wygląda...............On w kazdym razie kiedy tylko moze to chce sie zamieniać :), poza tym Murano nie wygląda tak drapieznie jak Path...........Przy moim 167 np uwazam, ze widocznośc jest kiepska siedzi sie dosyc nisko i najpierw długo widze przednią maske a dopiero potem droge :) zeby poprawić sobie widoczność musze siedziec wyprostowana i blisko kierownicy .......mnie to męczy akurat... -

plus - komfort jazdy z tyłu :) nieporównywalnie lepszy jest w Murano niz w pathie... super wygodne siedzenia :) więcej miejsca na nogi, dobrze wyprofilowane oparcia- mozna je ustawiać pod dowolnym kątem to akurat minus Patha...

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 12:41 ]

chodzi pewnie o to ze facet w takim murano wyglada rownie mesko jak w mikrze

 

dokładnie to miałam na myśli.........:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 190 i 100kg i na zasepczaka dostalem mikre...na szczescie opisana ze to wozek zastepczy..no ten kto narzeka ze w navarze jest za malo miejsca musial by widziec ile niejsca zostalo za mna w mikrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
EE to ja mam tylko 185 cm i 120 kg wagi

 

heheh znam ten problem, nie zostawiasz przypadkiem włosów na suficie w niektórych autach ? :)

 

ps/ w MURANO np przy włączaniu wstecznego nie przestawiają sie lusterka automatycznie pod innym kątem, w pathie sie ustawiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Kolejny nie potrzebny bajer, bo ja cofam przez ramie

 

hehe, jak wjeżdzam tyłem do garażu ( a garaż jest troche za mały) to sąsiad sie odwraca :)

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 13:15 ]

bo ni masz ciezarowki - twardziele parkuja tylko na boczne

 

no to jestem twardzielka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara jechałem i wiem, że można przez ramie

no z 3 szybami??? (jak masz hardtopa) to raczej nic nie widac

w pacie tez se mozesz cofac jak cos jest wyzsze nic 1,5 metra...plaskacze nie do konca sa widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mowie o Murano ,które ma dodatkowo kamere cofania.

i dlatego wlasnie m.in. nie jest meski :)

btw. widze czesto ludzi ktory: a) przy cofaniu ogladaja sie przez lewe ramie B) przy zmianie pasa zamiast lampic sie w lusterka to rozgladaja sie do tylu ( w tym przez lewe ramie)

a kamerke mozna zapodac w pacie tylko na wstecznym czy w dowolnym momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lusterka można cofać jak są dobrej wielkości.

 

Wielu producentów osobówek w któryms momencie zaczęło je zmniejszac do absurdalnych rozmiarów, żeby zminimalizować szum powietrza.

 

Jeździłem takim Mondeo z mini lusterkami, przy cofaniu na lustra niewiele było widać - psa bym przejechał :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera sie załącza razem z wbiciem wstecznego, tak jak swiatlo wsteczne

no wiem ze tak jest w almerze ale ciekawe czy mozna wrzucic w czasie jazdy view z kamery

B) przy zmianie pasa zamiast lampic sie w lusterka to rozgladaja sie do tylu ( w tym przez lewe ramie)

hmm...wg mnie to kwestia ustawienia lusterka - ustawiaja tak ze widac w lusterku pol samochodu / oraz tego ze producenci skapia na lusterka ze skosem

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 13:52 ]

w pacie,navarze czy hiluxie sa takie telewizory ze widac bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...zawsze jakos mialem takie panoramiczne..a w mikrze sie nie ogladalo moze dlatego ze nie mialem miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
no wiem ze tak jest w almerze ale ciekawe czy mozna wrzucic w (w pathu)czasie jazdy view z kamery
to pytanie do Kmeli,raczej.Ciekawy jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ni masz ciezarowki - twardziele parkuja tylko na boczne :)

I oto chodzi. sztuka przez duże S. Podepnij przyczepę wtedy look przez ramię Ci nie pomoże.

 

Lusterka tez przestawiaja się w 300C, to jest wygoda jak centralny zamek. Lepsze lusterka przestawiane niz radio które Cię wita jak je włączasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
to pytanie do Kmeli,raczej.Ciekawy jestem.

 

przy wstecznym automatycznie załącza sie kamera i ustawiają sie lusterka.

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 20:32 ]

radio które Cię wita jak je włączasz.

 

:| tego nie mam ..... ale otwieram samochód bez klucza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Murano to samochód dla alfonsów albo dla handlarzy narkotyków na dorobku :D To się nazywa kreowanie potrzeb. Samochód niby duży a bagażnika nie ma. Porażka. trochę jak Kaszkaj :D i Note albo Renault Scenic. Siedzi znudzony stylista i pazernym księgowym i niewyżytym specem od marketingu i kombinują jaki tu ludziom kit wcisnąć i co im sprzedać badziewnego.

Kamery? Szmery bajery? Loknijcie w necie na Toyotę LC 70 to jest samochód dla faceta. A nie Murano...no chyba że dla takiego co goli nogi :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...