Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SR20 - Jego Odmiany i Parametry


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a kto wogle zagląda do dowonu by sprawdzić moc, równie dorbze mogłbyś mieć tam napisane i 90 KM :)

 

W Lublinie masz Hamownie - Techmax tam CI dokłądnie sprawdzą jaką masz tą moc, jak się na mnie powołasz to myślę że pomiar CI strzelą za ok. 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa: na zdjęciu jest mój silnik opisany jako HIGH PORT (94-96), tylko moja Prima jest z 92 roku, czyli teoretycznie pownna mieć silnik LOW PORT. Ewenement, swap... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieniłem przez pomyłkę daty - już poprawione, dobrze żę zwróciłeś na to uwagę.

Od 94 roku zwykły SR20De i SR20DE występujące w primerach GT miały takie same kolektory ssące (przepustnica na wysokosci aparatu zapłonowego) oznaczane jako LOW PORT

 

U Ciebie jest tak samo jak w sunnych GTI, 100Nx Gti - masz HigH Porta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

katalizatory występowaly prawie we wszystkich SR20DE, jeszcze osobiscie sie nie spotkalem z takowym modelem, Stare odmiany SR20DE np. sunny GTI i pierwsze primery nie mialy EGRu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jestem posiadaczem almery z 96r.szwajcaria - brak oznaczeń "gti" na słupkach klapie itp - silnik 2.0 prawdopodobnie jest to wersja "top sport" silnik SR20???(rozpórki przód tył...srebrny dekiel...kolektor wydechowy 4-2-1..brak EGR, odcięcie na 7500 obr. osłona kolektora wyd. w "kratkę" jak w przypadku SR20DEH z primy p11 gt ze zdjęcia, natomiast wtrysk jak z wersji z 94-96 LOWPORT z czerwonym deklem na zdjęciu SR20DE...

 

Widziałem duzo ofert almer i primer na www.autoscout.24.de i głownie są to wersje "top sport"

nie "gti". Co to takiego i jaką znamionową moc ma silnik mojej almery....

nie mogę się dokopać do tego....????

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglada to na "gti" ale nie licz na to ze odcina jest faktycznie na 7500. obrotomierz przeklamuje i faktycznie jest na jakies 7100-7200. fajne auto, troche niepozorne ale daje rade. gratulje zakupu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
z tego co zauważyłem no nissan 100 nx ma tez czerwoną pokrywę

Jak sobie ją pomalujesz albo jak przełożysz z Priemry GT bądź to samą bądź cały silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jako SR20DEH czyli na rolkach...

różnią się kolektorem ssącym i mają OBD2 (dwie sondy L) i obslugiwane są przez podzespoły BOSCHA... i występują problemy jak się kata wywali hehe.

Muszę pomyśleć gdzie walnąć jego opis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

w jakim celu przy przepustnicy są 2 kólka do linki :?:

 

Jedno z nich napewno do linki do pedału gazu, a drugie :?:

 

SR20DEFWDENGINE005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...