Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

AFR - objaśnienie


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba wlutować tak by zwiększyć opór czujnika czyli szeregowo w obojętnie który z obu kabelków idących od niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podlaczylem jeszce raz tylko u mnie kostka od czujnika jest w kolorze jasno niebieskim czujnik jest umieszczony od przodu samochodu z lewej strony wkrecony do boku kolektora ssacego nad pompa wspomagania tak przynajmniej jest u mnie w primerze p 11 przed liftem ale nie sadze zeby ten zabieg dal cos do 4500k obr. obroty skoczyly mi pozniej z 800 na 1400 ale straszne szarpanie na zmianie biegow wrecz bym powiedzial ze po przekroczeniu 4500k obr zaczelo byc to odczuwalne na 4 biegu 170 wybilo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy zaklad w ktorym montuja gaz zmierzy mi afr? Maja chyba sondy szerokopasmowe wtykane w wydech? Czy taki pomiar bedzie sie czyms roznil od pomiaru robionego sonda szerokopasmowa wkrecana w miejsce seryjnej?

Ps Mam wydech 2,5" pelny przelot bez zadnego kata.

Edytowane przez dylson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie spotkałem się jeszcze z gazownikami którzy podpinają swój sprzet a potem walą po trasie z pedałem w podłodze by dokonywać pomiarów :D

Jedynie robią absolutnie beznadziejne pomiary na postoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość spawacz1111

chcialbym odswiezyc temat.chodzi mi o diesla a nic tu napisane nie jest.czy gdy zwieksze cisnienie wtrysku to poprawi sie choc troche przyspieszenie??czy nadal bede wyprzedzac ze strachem ze w cos pierdolne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Diesel jeździ na znacznie uboższej mieszance jak benzynowy silnik...

Podniesienie ciśnienia zwiększy Ci moc, przykładowo w wolnossącej Skodzie Fabi SDI taki zabieg zwiększa moc z 68 do 84KM, należy uważać by nie przegiąć i auto żeby zbyt nie dymiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorry za odkop, ale mam pytanie skoro dla N/A i T są inne dane Afr na pb to jak z tym jest na lpg? Na jaki Afr stroic turbo lpg?

Jak coś auto to s13, ca18

 

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...