Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiary montażowe głośników


Gość jarkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie o Tino. Spaliłem jeden głośnik z przodu i muszę wreszcie przerobić ten chory system na 165mm. Czy ktoś już próbował albo chociaż jakiś link do strony gdzie ktoś to robił bo za Boga nie mogę nic znaleźć jeśli chodzi o Tino ... :/

 

Chyba jestem pionierem jeśli chodzi o Tino ;) Przerobiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ja u siebie zmieniałem na takie.

 

http://moto.allegro.pl/2-glosniki-160mm-240w-peiying-py-bg653t6-01091-i1885400990.html

 

Na allegro sa 16 i 16,5 a 0,5cm nie robi różnicy.

W moim kombi w podsufitce też sie zmiesciły.

 

A co do dzwieku to jestem zadowolony z nich .Nie potrzebuje żadnej tuby czy wzmaka.

Są droższe i tańsze ale cena mi sie wydaje odpowiednia do produktu.

 

 

A co innych modeli to cieżko coś powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam pytanie jakie sa wymiary oryginalnych głosników montowanych w Micra K12 po lifcie z przodu w drzwiach oraz w tylnich drzwiach.

Oraz jakie maksymalne głośniki uda sie tam zamontowac zamiast tych, ktore oryginalnie wrzucilii w fabryce Nissana?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość kadaj2

witam, padł głosnik w mojej almerze n15 99r i chce na przód dać te głosniki hertz dsk 165 i teraz kazdy pisze nie jasno co do otworów montażowych itp mam taką informacje z forum innego:

 

165mm przód i tył, głębokość przód 56,5mm wiec bedą pasowały? bo juz nie wiem czy kupić uzywane seryjne czy te bo nie jestem audiofilem, radio mam podstawowe Radio Sony CDX-GT33U pomocy koledzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie w okolicy czy wiekszych marketach rtv nowe.

Ja kupowałem firmy

http://www.peiying.pl/

Asortyment mają spory poczytaj sobie opinie o produkcie ;)

Ja mam własnie tej firmy. Zdemontowałem sobie przednie głośniki i tylnie na podsufitce w moim kombi .Zmierzyłem sobie i pojechałem kupic nowe .Bo sklep nie daleko z rtv ,żarówki led ip.

Płaciłem chyba okolo 190zeta za 2 komplety .Jestem w miare zadowolony z nich.

Kupisz sobie nowe i masz spokój. Chyba że chcesz sobie w język pluc albo K i H poleciało. Bo z allegro używki to różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No ja też mam Peiyingi z serii Alien,o takie:

 

http://www.peiying.pl/glosnik/py_ay620ca1

 

grają naprawdę super. Ale prawdziwą różnicę usłyszałem dopiero po zamontowaniu wzmacniacza - nie ma porównania kiedy grało samo radio. Niby chińskie, można się śmiać, ale jakość naprawdę bardzo zaskakuje.

 

Tyle że Alieny są naprawdę głębokie - nie da rady przykręcić do gołych drzwi w P11. Tzn da radę ale okno się nie otworzy ;-) z dystansami z MDF jest ok, i wygląda to estetycznie, i nadaje sztywności.

 

Teraz zostaje tylko drzwi wygłuszyć, chociaż i tak z basu jestem bardzo zadowolony, sub z tyłu robi tylko za tło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Miałem te alienki w Golfie i wyczyniały cuda pod wzmacniaczem:) Na samym radiu dają radę ale nie wydobywa się z nich 100% potencjału.

Pomóżcie dobrać sprzęt do Primerki P12

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki byłby koszt takiego wzmacniacza tej firmy jw ;) ?

Pod głośniki co kolega Nrb ,2 głośniki w przednich drzwiach i 2 z tyłu na podsufitce w moim kombi ;) są jeszcze 2 gwizdki na przednich słupkach ale tam nie wymieniałem ich. Może kiedyś się zdecyduje na wzmaka chociaż jakoś nie chciałem żadnych wzmaków czy subwoferów.

Ale jak dźwięk byłby lepszy to warto się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie ;)

mam Nissana Sunny n14 3-drzwiowego. Poszukuje fajnych glosnikow na tyl. Zalezy mi na dobrym dzwieku i niezlym bassie ;) Przy czym, niechcialbym wydawac fortuny :) Mam nadzieje,ze ktos jest w stanie zaproponowac jakies glosniki ktore by odpowiadaly moim `wymaganiom` i nie bylyby jakims kitem ktory sie zepsuje po tygodniu uzywania (nie slucham strasznie glosno muzyki)

 

pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam posiadam primere p11 gt z 97' sedana chodzi mi o przednie glosniki poniewaz chce wymienic na cos takiego : http://allegro.pl/listing/product.php?category=0&product=NTNkYxlHEwhREV5RVVxRVgwBUk9ADBc%2BXFdGWVIYYmVjYQ%3D%3D&sg=0&string=g%C5%82o%C5%9Bniki+clarion wyczytalem tylko, ze srednice oryginalne maja 165mm ale nie wiem jaka maja glebokosc... te ktore chce kupic maja 165mm srednice a glebokosc 52,5mm. Bardzo prosze o porade czy beda pasowaly oraz o dokladne rozmiary tych seryjnych i jak samodzielnie je wymienic aby nie popekaly plastiki przy drzwiach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pytanko w Almerze N16 po lifcie z tyłu głośniki to 4x6 czy 5x7? Na forach raczej ludzie piszą, że 4x6 a na allegro znalazłem oryginalny podany w rozmiarze 5x7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Pewnikiem już ktoś o to pytał ale jakie są wymiary głośników do primery p11 HB po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Siema! Orientuje sie ktoś może jaki jest rozmiar przednich i tylnych głośników w NOTE I? I jaka jest max. gł. montażu? Będę wdzięczny za odpowiedź:):nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...