Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak ustawić pompę wtryskową?


Gość Ruda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do regeneracji to jest zastąpienie zużytych elementów nowymi, ..

 

Czyli w takim wtrysku wymienia się co? Tylko końcówkę? w taki sposób sama mogę go "zregenerować" (jeśli występują same końcówki)

 

Ponieważ są to wtryskiwacze gdzie wtrysk następuje trzy etapowo, nikt nie jest w stanie sprawdzić poszczególnych faz wtrysku, dlatego tak naprawdę nie wiadomo co jest uszkodzone, więc skąd wiadomo, co wymienić?

Bosh sprawdził mi jedynie wydajność. W razie czego oni będą je regenerować. A ja nadal nie wiem, na czym ma to polegać.

 

.. jak np. regeneracja turbiny polega na wymianie całego wirnika, bez wymiany obudowy.

 

A co z łożyskowaniem i uszczelnieniem osi wirnika? Z tym chyba też coś się robi, a nie z samym wirnikiem. Zazwyczaj psuje się przecież łożyskowanie a nie sam wirnik. Ale to już zupełnie inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest wyższy stopień wtajemniczenia, na który nie dane mi było narazie wstąpic ;)

 

Co do turbinki to napisałem wirnik w sensie wirnik+ułożyskowanie ale bez obudowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam ponownie.

 

Patrolowej sagi ciąg dalszy:

 

Kombinowali z wtryskami na wszystkie strony i doszli do wniosku, że to nie ich wina.

Wtryski ok, autko bez zmian - nie pali. :<

 

Sprawdzimy raz jeszcze rozrząd. Narazie nic innego nie przychodzi nam do głowy. :|

 

[ Dodano: Czw 08 Lis, 2007 10:01 ]

No i lipa :| Przestał palić :|

 

Pompa padła :< Po jakiś dwóch tygodniach od regeneracji :<

 

Odpalił! I ma moc! :064:

 

Jednak wtryski. Teraz są nowe, nowa pompa i autko chodzi jak ta lala! :) Nareszcie!

Szkoda, że trwało to aż tyle czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...