Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pióra wycieraczek. Tu i tylko tu:


jaca V6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie u mnie tez beda wycieraczki do wymiany, rozgladalem sie i trafilem na takie cudo... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68972692 co o tym myslicie, jak sie sprawuja?

 

no własnie.

ma to ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie temat nie rozwinal, a testowac jako pierwszy nie mam zamiaru, generalnie wychodze z zalozenia, ze wycieraczki powinny byc mocno i rownomiernie dociskanie, czego na moje oko nie gwaratuje w/w rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie temat nie rozwinal, a testowac jako pierwszy nie mam zamiaru, generalnie wychodze z zalozenia, ze wycieraczki powinny byc mocno i rownomiernie dociskanie, czego na moje oko nie gwaratuje w/w rozwiazanie.

kolego nie masz racji tego typu wycieraczki -nie mówię ,że tego producenta - są montowane seryjnie w fordach fokusach ,tych najnowszych i naprawdę spisują się rewelacyjnie nawet przy dużych prędkościach - :shock: -wiem bo ojciec ma właśnie takiego fokusa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA założyłem ostatnio BOSCH - jestem zadowolony, bardzo ładnie zbierają.

Pozdrawiam

No i już nie jestem z nich zadowolony wogóle. Fajnie działały przez jakiś czas, a teraz to jż zupełna kicha. Przeskakują na szybie, tak hałasują że wytrzymac nie można - normalnie tragedia. Już wycieraczek boscha nigdy nie kupię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam doświadczenia z Valeo. Po zmianie około 6 miesięcy i czuć ewidentne pogorszenie, jak jest delikatny deszcz i włączę bez spryskiwania to trochę szurają. Na nowych tak nie było. W porównaniu do SWF (choć to przecież grupa valeo), wydają mi się gorszej jakości. Przy następniej zmianie poszukam znowu SWF. Pozdro :D

Aha, mój kumpel bardzo chwali czepiony, jeździ od 10 lat, ale osobisty doświadczeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też skomentuje mój zakup. Kupiłem wycieraczki ALCA kosztowały ok 9.5zł i musze powiedzieć że wprawdzie są nowe ale działają bezszelestnie. Miałem też okazje jechać maluchem do którego ponad rok temu też wsadziłem ALCA i nie ma na szybie kszty ryski albo niedokładności. Myśle że to dobry wybór, a do tego tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz:

NIE KUPUJCIE VALEO = DZIADOSTWO

Przy tych temperaturach można dostać ku***cy, skaczą po szybie!!!!! I to po 6 miesiącach!!!!Żenada

Edytowane przez Tofu
Czułe słówka i kolor edit By Tofu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie u mnie tez beda wycieraczki do wymiany, rozgladalem sie i trafilem na takie cudo... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68972692 co o tym myslicie, jak sie sprawuja?

 

Ostatnio jechalem ze znajomym ktory zainwestowal w wycieraczki tego typu, wlasnie firmy alca-heyner

 

Wycieraja calkiem fajnie, chociaz mialy drobne problemy z obloscia szyby w jego SC ale kupil je troszke zbyt dlugie.

Do tego dokladaja zapasowe gumki wiec kupujac wycieraczke masz 2 zmiany :D

Komplet 2(+zapasowe gumki) z przesylka wyjdzie ok 60zl

 

Podczas sniezycy na cieszynskiej barborce pozwalaly nam bezpiecznie podrozowac miedzy ciekawymi miejscami na OSach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam valeo za 35zł/2szt na razie bez najmniejszych zastrzerzeń

żeby nie było, że tylko się narzeka na VALEO

po 8 miesiącach mogę napisać to samo co przedtem -bez zastrzeżeń. Pewnie jak przyjdzie czas wymiany spróbuję tańszych (po co przepłacać) na razie jest o.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja od paru lat kupuje pióra w JC średnia cena około 30zł szt.

Jakościowo bardzo dobre tylko niepamiętam jak się nazywają :/ ale znakiem rozpoznawczym moze być żółta nakładka na samej gumce pióra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem zadowolony z firmy Champion

Ja tez plecam championa. Super zbieraja. Milame valeo potem championy a teraz mam bosche(niestety). Championy byly najlepsze. Chociaz valeo tak bardzo nie odstawalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo jak dla mnie porażka. Jak nie znaję Championów to kupię Alca. Używałem ich w poprzednim aucie i na rok wystarczały. Zbierały dobrze i nie zostawiały smug czego nie mogę powiedzieć o valeo. Ponadto valeo skacze po szybie i powyżej 80km/h nie czyści dokładnie - ogólnie się zraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nasze warunki nie ma dobrych wycieraczek za dużo mamy błota na drogach podczas opadów :) aktualnie mam championa od sierpnia już zaczynają smugi delikatne robić ale ogólnie jest OK Valeo jest lepszą wycieraczką ale zdecydowanie mniej trwalszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sobą mam Champion, a pasażer ma Valeo. Tak wyszło, że gdy zmieniałem wycieraczki nie było Valeo więc mam porównanie. Początkowo zbierały równie dobrze. teraz po 2-3 miesiącach Championy siadają. Poza tym przy prędkościach powyżej 120-130 km/h Championy zaczynają lekko wariować, a Valeo dalej ładnie pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

Ostatnio kupiłem u braci w wschodzie za 10zł za wycieraczke z włukna węglowego no i jestem pod wrażeniem jakości. Czyści dokładnie i nie zostawia smug. Nie znam firmy, ale popatrze może znajde w garażu pudełko po nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...