Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patenty na zabudowę gwizdków?


bort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TatoTurbo

dokladnie tak zrobi z dokladnym opisem itp

narazie krok po kroku zamieszczam foty jak to robie ...tzn juz jestem na etapie szpachlowania ale nie zdazylem fot sieknac...

dsc06628.jpg

dsc06625.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie urzywałem włukna szklanego tylko odrazu malowałem żywicą 2 warstwy na szmatke . Nie wiem jak sie zachowują rajstopy .

TO mniej roboty z szpachlowaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo

pewnie tak... sam nie wiem ale podejzewam ze wytrzymlosc moje ma wieksza ;)

nie wiem ...swojego suba tak robilem on mial duzo wieksza powieszchnie i tam maty szklane byly wskazane.

Tu chyba masz racje ze wystaeczy przesaczyc zywica jakas bawelniana szmate. Przeciez nikt w to nie bedzie kopal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Suba jak najbardziej Ale słupki wystarcza sama żywica jek coś można do żywicy dodać talk to ją zagęszcza i zdecydowanie utrawdzi na koniec.

Taki żywiczny betonek sie robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo

i to prawie juz koniec jezeli ktos ma ochote to po szpachlowaniu wystarczy polakierowac inni moga obszyc czyms tam a ja okleje to prawdziwym wloknem weglowym

lakier.jpg

 

 

szpachla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo

Dzis oklejalem wloknem weglowym ... bardziej jak przesrane :(

zobaczymy co z tego wyjdzie ...jak wyjdzie.

Jutro postaram sie o foty.

 

jutro beda foty :)

zabralem tesciowej aparat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo

Wiec juz jedno jest oklejone ...zostalo jeszcze troche do doszlifowania i bedzie ok.

 

Plamy to woda bo polalem ...narazie nie bede lakierowal poczekam jak zrobie drugie.

 

carbon.jpg

carbon2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Pawel99

a TurboTato?:)

co o tym sądzisz? da rade wymodelować słupki bez tych pończoch i pilśniowych profili?

 

cena nieduża, i wydaje się dość proste w wykonaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo

tak to proste i tak trzeba to szlifowac jak cholera ..oprocz tego ma to cholerna wage itp

to tak jakby z szescianu chciec zrobic kule ...za duzo zabawy ...moj sposob nie jest tak bardzo skomplikowany jakby miglo sie wydawac ...przedewszystkim rajstopa nadaje nam "szablon" ...w tym allegrowym wynalazku trzeba recznie szlifowac a jakos wykonania bedzie zalezala w 90% od zdolnosci manualnych ...

nie jest to duza kasa i mozna sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja bym poszedl do sklepu bylejakiego motoryzacyjnego i bylo by raczej taniej niz na allegro raczej:P;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość TatoTurbo

a teraz ..nawet nie teraz ale po przymiarce doszedlem do wnosku ze to wyglada tak badziewnie ze przelakieruje to na "szarosci" auta.

 

Fajnie by bylo jakbym zrobil kilka elementow wiecej a same slubki wygladaja jak z allegro...

tak czy inaczje w tym tyg upchne glosniki a pozniej przemaluje tweetery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a teraz ..nawet nie teraz ale po przymiarce doszedlem do wnosku ze to wyglada tak badziewnie ze przelakieruje to na "szarosci" auta.

 

Fajnie by bylo jakbym zrobil kilka elementow wiecej a same slubki wygladaja jak z allegro...

tak czy inaczje w tym tyg upchne glosniki a pozniej przemaluje tweetery.

Hej,

mam pytanko, którędy doprowadziłeś kabelki do głośników ??

Obiecałeś że wstawisz zdjęcia .. ;)

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe obiecalem ...ale jeszcze nie mam tego zamontowanego ...brakuje czasu i jakos mam 500 innych rzeczy do zrobienia :)

jak bede mial to zrobie foty :D

a którędy masz zamiar prowadzić kable

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bym chcial to pociagne :D w wiazce ktora idzie w drzwiach nie wiem jak i dlatego zostawie to na fabrycznym okablowaniu (napewno nie bedzie sie grzalo ;) )

nie ma najmniejszego sensu przy tym budzecie mocowo/finansowym wymieniac kabli ...no chyba ze sie w ogole nie ma albo dla dobrego samopoczucia :D

 

tymi kablami sie nie martwie :D

chodzi o to ze zwrotnica bedzie w drzwiach musi byc jakos zamocowana i zeby nie okazalo sie po czasie ze to plastikowe pudeleczko grzechocze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...