Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena/Vanette] Spis sklepów z częściami i nie tylko


Gość snowcraft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość snowcraft

Dawajcie tutaj linki do sklepów internetowych lub zwykłych które posiadają w sprzedaży częsci do Nissana Sereny

 

Przykład:

 

Nazwa sklepu:

Link:

Miejscowość:

Specyfikacja:

Rodzaj:Internetowy/Na miejscu/Każdy

 

Nazwa sklepu:Inter Cars S.A

Link:http://sklep.intercars.com.pl/

Miejscowośc:Kraków

Specyfikacja:Wszystko

Rodzaj:Każdy

 

Sądze że tamat przyda się każdemu posiadaczowi serenki nowemu jak i staremu.

 

Zapraszam do dodawania nowych według wzoru nie komentowac

 

Pozdrawiam snowcraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Delta w Szczecinie na ulicy Małkowskiego. Filtry od ręki.

70-305 Szczecin, ul. Małkowskiego 25/1

tel. +48 91/433 78 38, 434 25 47

fax +48 91/432 92 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis w Szczecinie w którym często naprawiam Nissana i wcześniej naprawiałem Mazdę 323 i 626. Jest to Firma AUTO ARS na ulicy Krakowskiej w SZCZECINIE. Specjalizują sie w japończykach. Generalnie dobrze naprawiają. Wiedzą jak można szybko załatwić zamiennik lub oryginał do Japonczyka. Kilka razy poratowali mnie w krytycznej sytuacji tuz przed wyjazdem. Ceny części nie są najniższe, ale też nie najdrozsze. Podaję adres i telefon P.H.U. Auto Ars Sp. J.

ul. Krakowska 59d, 71-017 Szczecin tel. +48 91 886 21 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość samuraj20

AKTYW

60-105 Poznań,

ul. Kopanina 20

tel. 061 839 15 55

tel./fax 061 839 15 60

pn-pt: 8:00 - 17:00

sob.: 8:00 - 14:00

e-mail: aktyw@aktyw.pl

 

oddział Przeźmierowo

ul. Rynkowa 111

tel.: 061 652 37 49

pn-pt: 8:00 - 17:00

sob.: 8:00 - 14:00

 

oddział Czerwonak

ul. Gdyńska 26

tel: 061 649 10 17

pn-pt: 9:00 - 17:00

sob: 9:00 - 14:00

 

 

http://www.aktyw.pl/kontakt.php

 

PS: sprzęgła firmy NIPARTS odradzam polecam VALEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nazwa sklepu:Motocom

Link:http://www.motocom.pl/

Miejscowośc:Łomża

Specyfikacja:Wszystko

Rodzaj:Każdy

Telefon 0 86 216 22 11

Nie wiem czemu, ale Serena z silnikiem 1.6 jest tylko w roczniku 93-94 i tam są części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Szanowni koledzy, zapraszam wszystkich klubowiczów do nowo otwartego warsztatu wulkanizacyjnego przy ul.Kruszwickiej 6 w Szczecinie. Każdy klubowicz otrzyma bardzo atrakcyjnay rabat na opony nowe lub bieżnikowane. Przed przyjazdem prosze o kontakt ze mną abym mógł odpowiednio poinformował kierownika warsztatu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja korzystam ze sklepu - hurtowni w Poznaniu przy ul. Przepiórczej "SAROS" rejon os. Kopernika. Miła obsługa, tańsze części a w razie ich braku sprowadzają na zamówienie. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość NissanSerena

Poszukuje serwisu bądź też sklepu w którym mógłbym wymmienić linki do skrzyni biegow do Nissana Sereny 2.0 Diesel w okolicach okolicach Łodzi . Pila sprawa prosze o pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość angelofdeath5

Szczerze odradzam warsztat Auto Ars. Dziś zostawiłem u nich moja p11 na wymianę oleju w automatycznej skrzyni. Umawiałem sie telefonicznie, wszystko miło i przyjemnie, spytałem o orientacyjną cenę usługi, pracownik powiedział, że wymiana oleju + filtr + uszczelka z usługa powinna wynieść coś koło 400 zl. Pojawiłem sie w warsztacie oznajmiono mi, że wymiana potrwa 1-2 godziny. Samochod był gotowy dopiero po 4 godzinach!! W kasie oznajmiono mi, że koszt wynosi 600 zl!! Oprocz tego mechanik "wkrecil" srube na klej, stwierdzajac ze ktos juz grzebal w tej skrzyni ( jestem pierwszym właścicielem auta, nikt nie zaglądał do skrzyni od momentu wyjechania nim z salonu ) !! Firma niesłowna, na dodatek nie wykazała się, a podobno specjalizują się w japończykach. Osobiscie odradzam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Szczecin

Dla właścicieli Serenek oferuję po cenach hurtowych bez mojego zarobku akumulatory które ostatnio wprowadziłem do sprzedaży. Kruszwicka 6 Szczecin.

 

Szczecin

Dla właścicieli Serenek oferuję po cenach hurtowych bez mojego zarobku akumulatory które ostatnio wprowadziłem do sprzedaży. Kruszwicka 6 Szczecin.

Ofertę poszerzam na wszystkie artykuły do Nissana dla wszystkich wielbicieli Nissanów. należy powołać się na Nissanklub pod tel bezpośrednio do mnie tel. 697524746 Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...