Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ilu mamy użytkowników QQ na forum - przywitaj się :)


Gość MarekA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem drugiego samochodu dla żony i przez zupełny przypadek padło na QQ 2.0 PB 2007r., do tej pory wszystkie moje samochody były francuskie (chociaż Nissan też po trochu jest ;) 

Pozdro z Tarnowskich Gór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

1. Tom

2. QQ+2 2012 MR20DE Tekna (a.k.a Szary)

3. OP ( jeśli uda się zarejestrować na siebie

4. Auto dla żony. Waszym żonom też kupcie QQ. Nie marudzić

5. Dzisiaj wydaje mi się samochodem idealnym. Trzymajcie kciuki, żeby życie tego poglądu nie próbowało mocno weryfikować ;)

 

Wysłane z telefonu bez klawiatury

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Serdecznie

Jestem Michał, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem QQ 2010r 1.5dci.

Od razu zapytam się kolegów z Leszna (wlkp) i okolic, potrzebuję pożyczyć pas środkowy tył, ktoś coś?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jacek - posiadacz Qashqai +2 2,0dCi 4x4 2010r.

Przesiadka po 9 latach z niezawodnego (ale już wiekowego) Scenic'a 1,9dCi Lux Dynamique.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

1. Kamil

2. QQ J10 I-WAY 2010 1.6 Benzyna

3. Od srody jestem wlascicielem pieknego Qashqaia J10 I-Way z 2010 roku :) Przez 7 lat zyskal niestety kilka rys, przetarc i defektow, ale wydaje mi sie, ze to i tak zadbany egzemplarz. Jest to moj pierwszy samochod, a prawo jazdy mam od kwietnia. W zwiazku z tym, mam wiele pytan (m.in. o wymiane galki zmiany biegow i o lewe lusterko), ale najpierw przegladne internet i forum w poszukiwaniu odpowiedzi.

 

7uA8enc.jpg

Edytowane przez KamilQQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! I to jest bardzo słuszne!Masz rację zanim zadasz pytanie szukaj w czeluściach forum :D    No i oczywiście witaj w gronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

1. Marcin

2. Nissana Qashqai J10 I-Way 2012 1.6 dci

3. Od 4 miesięcy jestem właścicielem Nissana Qashqai J10 z 2012 roku. Jest to wersja I-Way z silnikiem 1.6 DCI. Od wielu lat interesuję się motoryzacją. Jak narazie miałem kilka starych BMW i kilkanaście aut służbowych. W końcu przyszedł czas na to, aby się ustatkować i kupić przestronny samochód z w miarę świeżym rocznikiem. Szczęśliwy traf i miłe wspomnienia związane z eksploatacją QQ sprawiły, że nabyłem ten egzemplarz z autoryzowanego salonu Mazdy w Niemczech. Z racji tego, że eksploatacja każdego samochodu może przysporzyć problemów, żeby nie musieć walczyć z nimi samotnie, postanowiłem założyć konto na forum. Mam nadzieję, że nauczę się tu czegoś nowego :) Pozdrawiam i do usłyszenia. 

 

SGS420170719091431363.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

1. 3ndrU

2. Nissan QQ J10 FL 2.0 benzyna Acenta

3. Właśnie rozpoczynam swoją przygodę z QQ, rocznik 2010, przebieg 42,200 - kupione od rodziny ;)

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Edytowane przez 3ndrU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

1. Mariusz

2. W drodze QQII przed liftem 1.6 dCi Tekna

3. Do tej pory kolejno: Corsa B, Corsa C, Auris 2.0 D4D 2007 (świetne autko, które idzie do żony, a ona pozbywa się Yaris'a). Po miesiącu researchu wybraliśmy QQ choć mało brakowało a wyjechalibyśmy Vitarą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

od tygodnia posiadam Nissan QQ 2016r i jestem bardzo zadowolony.

Pierwsze wrażenie były mega pozytywne.

 

Posiadam w domu jeszcze Toyotę ale QQ jest w tym porównaniu bezkonkurencyjny.

 

Pewnie będę tu zaglądał, tymczasem pozdrawiam wszystkich

post-107730-0-68109600-1505898454_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Widzę że jakaś część rejestruje się na forum jeszcze przed zakupem - i to na kilka dni wcześniej.

 

Pewnie będę następnym takim :)

 

A reszta z czasem.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 77 (chyba)

Witam,

 

1.Tomir

2. QQ+2  2.0 benzyna

3. Uwagi: w końcu kupiłem benzynę, na razie jestem wyleczony z diesli na długo..Czas pokaże czy był to słuszny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

1. Kontkret

2. Qashqai+2 2.0dci 4x4 2010.

3. Po prawie 10 latach jazdy Subaru postanowilem sprobowac czegos innego. Poki co, nie jest zle, chociaz juz zrobilem duzy serwis, wszystkie plyny, i filtry, plus tuleje wachaczy. Niestety to nie koniec problemow, polecial jeden z zarnikow xenona (czuje ze to zasluga wspanialych drog w mojej okolicy), a poza tym pekl jeden z wezy od IC_ka!!! Dzieki temu zauwazylem ze mam dolot zawalony olejem!! Czy ktos z was juz zmienial separator oleju? :) To tak tytulem wstepu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...