Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-TRAIL opony zimowe + felgi


Gość sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli dobrze rozszyfrowalem to co napisales czyli 17x6,5J 40 to jest to felga o rozmiarze 17 na 6,5 cala i ET 40 czyli jak najbardziej ok ale pozostaje jeszcze rozstaw srub i srednica otworu na piaste. Czyli za malo danych do stwierdzenia czy sie nada ale te parametry, które podales wedlug mnie sa dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się okazuje jest to oryginalna felga nissana xtraila r17 ..wiec powinno pasować :)


Panowie a felga - 7Jx17H2 ET40 będzie pasowac ? oczywiscie 5x114.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Będę miał dostęp do oponek zima / lato 

jakoś 25-30 % taniej w porównaniu do ceny rynkowej - ot taki ukłon w stronę forumowiczów

 

Jeśli wypali kontakt - jeśli ktoś chętny to na szybko pw/ 

Rozmiar - firma / link

 

Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

założyłem zimowe Good Year Ultragrip 8+SUV 4x4 215/65/16 do swojego T30

http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/4x4/ultragrip-suv/

(do felg miałem plastikowe, czerwone dystanse), bardzo głęboki bieżnik ale nie odczułem większej różnicy jeśli chodzi o poziom hałasu z letnimi na asfalcie, a jeśli chodzi o przyczepność to miałem wrażenie, że nawet lepiej się drogi trzymają na suchym asfalcie przy temp. +3 (używane 217/60/17 do zmiany w następnym sezonie). Czekam na pierwszy śnieg i wtedy opiszę wrażenia z jazdy. Czy ktoś z Was ma takie opony?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dzień dobry,

sprzedam opony zimowe: 215/60 R17 Continental WinterContact 4x4  96H  M+S

Ogłoszenie w dziale: Giełda ---> Oferty sprzedaży (klubowe) ---> Części.

Pozdrawiam

Vratko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak tylko lekko podzielę się opinią o goodyearach wranglerach all season...  

Temp około 1 do 2C - mokro i lekka mżawka. Foka na zimówkach (rocznych) nie rusza, nie skręca i nie hamuje... W Xie wyrywa, że budę podnosi (fwd), a przy hamowaniu abs łapie na ostatnich metrach przy czym nos na szybie...

różnica - przepaść. 

Poczekam jak przyłapie mróz - to wtedy też sprawdzę różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używa ktoś opon w rozmiarze 215/70R16? Zastanawiam się czy nie będzie zbytnio pływała, chociaż jak przeglądałem ofertę producentów to stosunkowo dużo tego jest na rynku, zwłaszcza wzmacnianych z przeznaczenie do pojazdów 4x4, SUV.  

Obecnie mam 225/55R18 i trochę mało komfortowo się na tym jeździ. 

17 nie chcę, jak już mam przejść na większy balon to niech to będzie konkret ;) no i nie ma ładnej oryginalnej felgi w tym rozmiarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 nie chcę, jak już mam przejść na większy balon to niech to będzie konkret ;)

 

I tego się trzymajmy, a 18" w X-ie zostawmy dla czarnoskórych raperów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy ktoś z Was miał może okazję przetestować NEXEN NBLUE 4S ? Rozmiar 215/60 R17.
Wyglądają ciekawie, cena rewelacyjna, w testach też wypadają nieźle.

Obecnie mam Vredestein Quatrac 3 na których przejeździłem 4 lata i wypada je w końcu zmienić. Specjalnego zużycia nie widać, ale już czuć trochę gorsze zachowanie na mokrym.
Na pewno chcę oponę całoroczną Vredestein sprawdził się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, będę kupował zimowe oponki, zastanawiam się nad kupnem opon bieżnikowanych, 2 lata gwarancji, myślę że 800zł wzmacniana opona na 2 lata to warto... może ktoś poleci jakiegoś godnego sprzedawcę...myślałem nad gold gum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karibox1 napisał:

Tomek to nie Twoja liga. Juz lepiej chińczyki albo jakieś używane z pewnych rąk.

Za 800 zł mozna swobodnie kupic uzywane opony klasy nawet  premium w stanie nie wiele odbiegajacym od takich opon nowych.

Dlatego bez sensu jest zakup nalewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zdecydowanie odradzam do T31 kupowania NALEWEK!... bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego lepiej kupić albo budżetowe opony np: Nexen/Falken lub premium: Continental ContiEcoContact 5. Conti sam mam w swoim samochodzie i jestem póki co zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.10.2023 o 11:46, Xtrejl napisał:

Hej, odkurzę temat - sprzedam koła zimowe do x-a

16 Alu alessio z oponami nexen po 3 sezonach - Warszawa lub Wyszków, tel 664378957, cena 750 do negocjacji 

Ostateczna obniżka na 500, mam nadzieję, że to już kogoś skusi :)

Felgi 5x114.3 7Jx16, opony na spokojnie na 2-3 zimy minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...