Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[TINO] filtr kabinowy - lokalizacja, wymiana - /tematy połączone/


Gość koza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirekg9

:whistle: przy okazji jak będę wymieniał znów filter ... :P

sokolentko, stenę na przeciw Twej "kulturze osobistej" /bo to jest forum publiczne a nie PW/ i "ładnie podziekuję" za twój języczek :P

Debeściakiem nie jestem i nawet w awatarze nie mam tego opisu.

Jak pisałeś, to wchodzisz na forum po porady. Ja proponuje, abyś również dzielił się z innymi swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Każdy byłby zadowolony gdyby ktoś-komuś pomógł lub mógłby dopomóc.

Ale to jest moja opinia, więc nie musisz przywiązywać do tego wielkiej wagi.

A to że tak jest, to już wiadomo wszystkim, bo żaden kłopot powiedzieć o jaki plastik chodzi lub zrobić /w dzisiejszych czasach/ fotkę komórką od dołu lub od góry elementu który wizualnie jest dostępny, a nie czekać do nastepnej wymiany.

Jesli masz jeszcze jakieś "ale", to proponuję Ci na PW, bo nie będziemy zaśmiecać forum takimi beznadziejnymi konwersacjami.

Pozdrawiam i zapraszam.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolontko, dane postów były stare, więc chyba Ty chcesz sobie podwyższyć putkty, lub nie czytasz dokładnie rad kolegów. Ale nie o to już chodzi. Nie wiem po co miałeś coś odkrecać dodatkowo, jeśli tu masz wszystko precyzyjnie pokazane. Dodaje pdf......

Sam zaczełeś niegrzecznym wszystkowiedzącym i arogandzkim komentarzem. Popatrz sam na siebie a potem innym zwracaj uwagę :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

czytałem niedawno o problemiku....ktorą stroną zakładac filtr kabinowy.....strzłka do góry czy do dołu....właśnie wymieniałem takowy....i wg wszystkich dostępnych info strzałka ma byc skierowana do góry.....narazie pogoda jest ok wiec nie mogę się wypowiedziec jak dziala system apropos parowania szyb ale jak tylko bedzie ok....lub nie....napiszę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem niedawno o problemiku....ktorą stroną zakładac filtr kabinowy.....strzłka do góry czy do dołu....właśnie wymieniałem takowy....i wg wszystkich dostępnych info strzałka ma byc skierowana do góry.....narazie pogoda jest ok wiec nie mogę się wypowiedziec jak dziala system apropos parowania szyb ale jak tylko bedzie ok....lub nie....napiszę więcej

 

Strzałką do dołu patrz instrukcja:http://www.filtron.pl//katalog/instrukcje/1060k.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego cooba67 biorąc temat nawet na logikę-wentylator jest umieszczony poniżej filtra i zasysa powietrze więc obieg powietrza przez filtr jest z góry na dół.

Edytowane przez benio36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego cooba67 biorąc temat nawet na logikę-wentylator jest umieszczony poniżej filtra i zasysa powietrze więc obieg powietrza przez filtr jest z góry na dół.

chyba masz rację.....będę musiał chyba przełożyc filterek....dzięki za sugestie....pozdro...zasugerowałem się zdjęciami z wymianą filtra znalezionymi na forum,jak sie okazało zdjęcia te przedstawiają rzeczywiscie filterek ze strzałkami do góry ale strzałki w tym wypadku przedstawiają UP...czyli górę filtra ,,,,natomiast na filtrze MANN...ktory nabyłem przedstawiają FLOW AIR...czyli kierunek przepływu powietrza....takze bądz tu mądry....skoro w tych dwóch przypadkach strzałki oznaczają co innego ...a zeby bylo smieszniej to wlasnie do filtrów MANN byla tez dołączona instrukcja jak zakładac filtr z oznaczeniem UP....i to mnie zakręciło.....pozdrawiam {reasumując nie sugerujmy się strzałką a tym co jest napisane obok niej} Edytowane przez cooba67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz rację.....będę musiał chyba przełożyc filterek....dzięki za sugestie....pozdro...zasugerowałem się zdjęciami z wymianą filtra znalezionymi na forum,jak sie okazało zdjęcia te przedstawiają rzeczywiscie filterek ze strzałkami do góry ale strzałki w tym wypadku przedstawiają UP...czyli górę filtra ,,,,natomiast na filtrze MANN...ktory nabyłem przedstawiają FLOW AIR...czyli kierunek przepływu powietrza....takze bądz tu mądry....skoro w tych dwóch przypadkach strzałki oznaczają co innego ...a zeby bylo smieszniej to wlasnie do filtrów MANN byla tez dołączona instrukcja jak zakładac filtr z oznaczeniem UP....i to mnie zakręciło.....pozdrawiam {reasumując nie sugerujmy się strzałką a tym co jest napisane obok niej}

 

 

Jest tak jak napisałeś :dribble:.Ja przy pierwszej wymianie też miałem ten sam dylemat bo faktycznie oznaczenia na filtrach u każdego producenta są inne.Pozdrawiam.

Edytowane przez benio36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...