Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do Murano


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,,Murancomaniakom'' hehe

Moze ktos wie gdzie mozna dostac owiewki do szyb do modelu 2005? na allegro sa jedynie od 2006...

A i ptanie do STRAZAK SAM czytalem ze montowales czujniki parkowania w wawie, a dokladniej mogl bys podac gdzie i jaki koszt takiego udogodnienia? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie gdzie mozna dostac owiewki do szyb do modelu 2005? na allegro sa jedynie od 2006...
to są te same.

ja zamontowałem je u siebie i pasują idealnie.

napisz do sprzedawcy żeby Ci potwierdził zgodnośc modeli ale na 99,99% kształt i rozmiar szyb sie nei zmienił w roczniku 2006 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Witaj Sas! Swoje czujniki montowałem w dawnym ASO Nissan w Łomiankach. Ale możesz to spokojnie zrobić gdziekolwiek, gdzie się czymś takim zajmują. Zrobią to taniej i pewnie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawe, bo napisalem do goscia na gg czy nie ma do modelu '05 a on mi odpisal ze niestety dopiero '06 ze wtedy murance przechodzily lifta? i jest tylko jeden typek oglaszajacy sie ze ma takowe owiewki na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Sas! Powiem szczerze, że nie bardzo wiem na czym ten "lift" miał polegać pomiędzy rocznikiem 2005 i 2006 :?: Mój znajomy ma Murana z 2005 roku i patrząc z zewnątrz oraz wewnątrz nie zauważyłem jakiś istotnych zmian. No chyba że dali innego kompa, inną jakąś pompę albo coś w tym rodzaju. Kiedyś (chyba Teonek) na tym forum jeden z kolegów pisał, że nastąpiły duże zmiany w oprogramowaniu pomiędzy 05 i 06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sas, szukałem na Allegro linku do aukcji na której kupiłem ale neistety juz przeneiśli do archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sas, gosciu, z ktorym gadales nie wie o czym mowi. Nie bylo zadnego liftu zmieniajacego ksztalt szyby w latach 2003-2008. Owiewki beda pasowaly. Zreszta - wejdz sobie na googla i wrzuc wyszukiwanie "wind deflectors, murano" - wyskoczy Ci sporo wynikow, w wielu miejscach sa podane roczniki do jakiego pasuja owiewki i czesto jest to 2003-2008.

Zreszta - chociazby ten link ze zdjeciami angielskiego e-abya podaje, ze ich wiewki pasuja do murancow 2004-2008 (mozna tez sobie zamowic do Polski GBP 22 + 13 przesylka :)

http://cgi.ebay.co.uk/Nissan-Murano-2004--...ShippingPayment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Sas! Tak jak napisał Besel mój Muraniec jest koloru granatowego, ale rejestracja się zgadza, zaczyna się od WD... :?: A ponadto nie zapuszczam się w okolice Galerii Mokotów, żeby szlag mnie nie trafił przez te korki i inne niespodzianki. :/ Natomiast ostatnio często widuję na "swojej" trasie (okolice tarchomina) 2 Murano: jeden bordowy a drugi srebrny. Ciekawe czy użytkownicy są na NKP czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ha! listwy boczne - ja wybrałem czarne bo chce troche "ściemnić" auto (załoze też ciemne alusy niebawem) ale sa też chromy.

listwy "wkleja sie" w zagłebienia które masz z boku na wysokości kół.

tu masz linke http://www.allegro.pl/item593432607_nissan..._form_nowe.html

a tu chromy http://www.allegro.pl/item594621776_nissan...m_nowa_org.html

 

nachodzi mnie te listwy zakupić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BESEL_, widziałem to na jednym Murańcu w Wawie - przynajmniej coś podobnego.

fajnie wygląda jednak auto było w ruchu i nie mogłeś dokładnie się przyjrzeć.

ja się zastanawiam jak to się mocuje bo jak na jakaś taśme to kicha będzie i przy myciu ciśnieniowym szlak trafi klejenie :-)

 

nie mniej jednak też sie zastanwiam nad ledami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ledy klei sie na taśmie dwustronnej:) mozna by pewnie je do lampy włożyć:) poza tym są też takie lampki ledowe ale trzeba je przymocować do zderzaka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ledy są fajne, bez dwóch zdań. No i do dziennej jazdy wystarczają :-)

zadzwonie do gościa który mi przerabiał światła tylne czy nie wsadziłby czegoś takiego na przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pomorzanin
Moim zdaniem Murano jest ładne samo w sobie i nie trzeba nic upiększać, chociaż z tymi ledami może być ciekawie. :diabel2:

 

 

Jedyne ledy jakie mi sie podobaja to w tylnych światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten środkowy????????????? To chyba dopiero wtedy Policja ma powody, żeby zabrać dowód? Przecież on wtedy dopiero pracuje jak ......... BOEING 737!!!!

 

 

 

Sam ja mam w hondzie 2,5' na przelocie krece ja do 9tys i zaden misiaczek jeszcze nie przyczepil sie do mojego wydechu.....wniosek: wycinac srodkowy!!!!;p;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...