Skocz do zawartości
dzemik

Chcesz kupić Navarę - pytaj tutaj !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Amperhurt

Mam pytanie chce kupic navare d22 2002 rok czy wymienione żarówki na.ledy mogą być przyczyną mrugania czeka proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
awaria
Napisano (edytowane)

Mam pytanie chce kupic navare d22 2002 rok czy wymienione żarówki na.ledy mogą być przyczyną mrugania czeka proszę o pomoc

A co ma piernik do.....Jeśli check miga to sygnalizuje jakiś bląd i go wyświetla w formie kodów błyskowych. Może ktoś zostawił zworę w gnieździe diagnostycznym. Żarówki nic tu do tego nie mają niech ci kitu nikt nie wciska. chyba żę jest diagnoza spalonej żarówki, niektóre tanie diody mogą tak robić

Edytowane przez awaria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Amperhurt

Witam serdecznie chcę kupić navare d22 2002 rok moje pytanie auto ktore chcę kupić ma sporo wymienionych żarówek na ledy -,,podczas jazdy zapala się czek'' niby po naciśnięciu hamulca 3 razy tak twierdzi własciciel czy to jest możliwe czy mnie wkręca proszę o pomoc

A co ma piernik do.....Jeśli check miga to sygnalizuje jakiś bląd i go wyświetla w formie kodów błyskowych. Może ktoś zostawił zworę w gnieździe diagnostycznym. Żarówki nic tu do tego nie mają niech ci kitu nikt nie wciska. chyba żę jest diagnoza spalonej żarówki, niektóre tanie diody mogą tak robić

proszę o dorade bo jutro jadę sfinalizować sprawę boję się że może kleknąć po drodze objawów podczas jazdy próbnej nie było jedynie migający czek jak nacisnąłem hamulec kilka razy ps gdzie jest to gniazdo diagnostyczne i na co zwrócić jeszcze

uwagę 

Witam ponownie proszę o pomoc na co zwrócić jeszcze uwagę podczas zakupu nissana d22 navara i gdzie znajduje się gniazdo diagnostyczne pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gente

Głównie młotek i sprawdzać ramę mini silnik o w tych modelach siadały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Browing
Napisano (edytowane)

Cześć!

Poszukujemy wraz z rodziną D22 do pracy wokół stawów i innych gospodarczych celów. 3 z aktualnie oferowanych na znanych serwisach ogłoszeniowych przyciągnęły naszą uwagę, czy moglibyście rzucić fachowym okiem?

1. Samochód który wogóle doprowadził mnie na Wasze forum; przednia rejestracja jest w klubowej ramce - może znacie ten egzemplarz? https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-pickup-nissan-navara-pickup-ID6yKgAr.html#aacdfb8d9c

2. https://www.olx.pl/oferta/nissan-pick-up-d22-navara-2004-CID5-IDjjh5n.html#06834b9d70

3. Auto umyte z zewnątrz i pod maską, ale nie w środku i na pace...? https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-navara-klimatronic-4x4-ciezarowy-2005-ID6yOblr.html#88d82c489d

Jeżeli o nasze potrzeby chodzi to w zasadzie tylko kabina podwójna lub king cab - wszelkie nadbudowy, orurowania nie są nam jakkolwiek potrzebne - prędzej ucha do pasów do zabezpieczania ładunku lub dobre zabezpieczenie powierzchni ładunkowej (n.p. typu plastikowa "wanna"). Chętnie rozważymy propozycje innych egzemplarzy.

Edytowane przez Browing

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
awaria

Panowie jak to jest rok produkcji navary 2007 a pierwsza rejestracja 2009, leżak magazynowy?, czy egzemplarz pokazowy.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sypiamzsasiadka

Witam.

W związku z tym że planuje zakup Navary. Przesiadam się z A8 D2, motor 4,2. Przesiadka bo pomimo tego że A8 jest naprawdę fajnym samochodem, to mam już dość niskiego zawieszenia i malowania zderzaka po zrywaniu na krawężnikach pod sklepami.

Chciałby ktoś mi napisać w kilku szybkich słowach dlaczego Navara a nie Hilux albo L200. Wybrałem akurat Navare bo mi sie podoba wizualnie ale poza tym nie wiem nic o tych autach a że szukam czegoś dużego/bezpiecznego z napędem 4x4 to padło na Navare.

Druga sprawa to jaki motor jest udany i nie za słaby w tych autach.

Trzecia rzecz jaka mnie interesuje to automaty - warto, są udane czy lepiej manula szukać.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Pytaj tutaj.

Odpowiemy biggrin.gif

chyba coś nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sq9mcs

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz na forum trzeba usiąść zrobić sobie kawę i poczytać kilka tematów. Nie będziemy przecież powielać informacji które są na forum. 

W skrócie warto kupić Navarę albo z silnikiem V9X albo z YD25DDTi ale 3 generacji czyli modele z mocą 190KM.

Automat zadbany przyniesie dużo radości i spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tumak5

Witam. Chciał bym kupić nissana D22 ale w silniku benzynowym i z klimą. Potrzebuję go do pracy w lesie i pasiece więc przydała by się zabudowa. Wiem że to nie jest prosty temat, więc alternatywnie rozważam zakup D22 z silnikiem 2.7 na ropę. Potrzebuję informacji z jakim spalaniem ropy trzeba się liczyć przy użytkowaniu w lekkim terenie, szutry głównie, ale w górach. Jeżeli miał by ktoś na zbyciu taki pojazd najlepiej z silnikiem benzynowym 2.4 to proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
saydack

@Piotr880 ostatnio montował 2.7tdi - pisał że spalanie na trasie 12+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tumak5

A w lekkim terenie zamknę się w 15 litrach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
saydack

Myślę że tak - nie wiem jak bardzo paliwożerne są te silniki, ale tyle to mój parch nawet nie pali - choć wszyscy twierdzą że palą dużo

EDIT

-------------------------------

Tutaj masz wątek z terrano - m.in. z tymi silnikami - odnośnie spalania 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/59868-terrano-i-ii-zużycie-paliwa/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tumak5

Chciał bym się jeszcze dowiedzieć czy jest jakaś różnica pomiędzy D22 Navara, a D22 pickup. Ponoć Navara miała bardziej miękki resor z tyłu i była lepiej wyposażona... Prawda to?

Edytowane przez Tumak5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bara
Napisano (edytowane)

Witam,

Planuje zakup auta terenowego waham się miedzy Hiluxem a King Cabem i Navarą. Jak to jest z tymi silnikami. Przeczytałem tyle artykułów ze już zgłupiałem. Mam na oku:

1. King Caba 2001 (kwadratowe lampy, 2.5 TDI) 103 KM . 

- Czy maja one w tym roku tez problemy z tymi silnikami? 

- Czy maja jakies inne wady o ktorych nie wiem?

- Jak wypada na tle Hiluxa ?

2. Navare D22 2003 133 KM z silnikiem do wymiany.

- Czy jak wymienię silnik na silnik z wymienionymi panewkami to problemy się skończą?

- Navary maja pasek czy łańcuszek a rozrządzie ?

Czy może porzucić Nissana i kupić legendę Hiluxa 2.4 td ?

Edytowane przez Bara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rethempthoor

Bierz tarpana. 100% pickupa i 0% awarii. Naprawisz go młotem i przecinakiem.

A tak na poważnie, wchodzisz na forum Nissana i oczekujesz, że ktoś poleci Ci Toyotę? Ty tak na serio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bara

Kolego nie nabijaj sobie postów. To że jeżdżę VW to nie oznacza że nie polecę Mercedesa proste... Wolał bym usłyszeć od ciebie odpowiedz na pytana lub jaka to Toyota jest zła. Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antek911

Witam. Przymierzam się do kupna Navary d40. 2007-2010. Raczej polski sanoln, żeby sprawdzić serwisy, przebieg itp. Mam kilka pytań. Jak się ma automat do manuala, w terenie i na drodze? Co lepsze. Silnik 2.5 czy 3.0? Jak ze spalaniem (chociaż to drugorzędna sprawa). Na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie (bolączki auta). Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kkn

Witam. Przymierzam się do kupna Navary d40. 2007-2010. Raczej polski sanoln, żeby sprawdzić serwisy, przebieg itp. Mam kilka pytań. Jak się ma automat do manuala, w terenie i na drodze? Co lepsze. Silnik 2.5 czy 3.0? Jak ze spalaniem (chociaż to drugorzędna sprawa). Na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie (bolączki auta). Pozdrawiam :)

Możesz obejrzeć moją jak jeszcze nie kupiłeś zamierzam wymienić auto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eagle185

Witam mam pytanie odnośnie navary d40 czy każda posiada blokadę tylnego mostu czy to zależy od wysposazenia danego samochodu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
saydack

Zależy od wyposażenia - tak naprawdę niewiele ich z blokadą jeździ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi