Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Navarę - pytaj tutaj !!!


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałem prosić o pomoc w podjęciu decyzji dotyczącej zakupu navary. Przeczytałem wiele o awaryjności silników 2.5 a taki ma właśnie upatrzony przeze mnie egzemplarz. Czy ktoś może sprawdzić po numerze vin czy to jest właśnie ten silnik. VSKCVND40U0353984. Podaje też link do samochodu może ktoś zna ten pojazd lub ma jakieś uwagi. Pozdrawiam i proszę o pomoc....

http://mibo.otomoto.pl/nissan-navara-pl-salon-1wl-vat23-gwar-rok-C29047429.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałeś się o awaryjności silników ale dotyczy on starszego modelu D22 a z tego co widzę ty masz na oku D40 a tu silniki nie maja tych problemów, ale na twoim miejscu dopłacił bym to 1000 zl i przedłożył gwarancję na 12 miesięcy

Edytowane przez jasiek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość matik2013

Witam.

Mam na sprzedaż navare z 2007 roku ,mały przebieg 98 tys, czarny metalik perła, nadbudowa. Stan igła, głownie stoi w garażu,pierwszy właściciel. Auto kupione w salonie . Bogate wyposażenie.Jesli jest ktoś zainteresowany proszę o meila, wyślę zdjęcia. Pozdrawiam



Witam,
Planuję kupić Navarkę,

http://otomoto.pl/ni...-C28260402.html


Zna ktoś to auto i może coś o nim powiedzieć?

Jesli nadal chcesz kupic nissan navara to proszę o kontakt akiel_mateusz@vp.pl Moje auto jest serwisowane ,salonowe ,jestem pierwszym włascicielem, mały przebieg 98 tys , głownie staŁ  w garażu . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matik2013

Jaką masz wersję wyposażenia? Możesz podać cenę ?

Nissan Navara 2,5 D,LE,GNO K, 2007 , D40,pierwsza rejestracja w 2008 w styczniu, bogate wyposazenie ,skrzynia biegow reczna,ma nadbudowę cena 55tys i jest wart swojej ceny.Jestem pierwszym wlascicielem ,auto kupione w salonie ,mam ksiazke serwisowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na początek witam wszystkich  :wave:

jestem tu nowy ale Nissanem jeżdżę od dawna a dokłanie Patrolem Y60

Teraz potrzebuje kupić pick-upa i znajomy ma do sprzedania Nissan Frontiera 2.5 benzyna i w automacie z 2006 roku pochodzenia USA, samochód jest cały do malowania ale to sobie zrobię sam.

A teraz do sedna....co to za silnik w tym samochodzie i co za skrzynia. W katalogach InterC w ogóle taki samochód nie występuje jedynie co to silnik ten występował także w Nissanie X-Trial i do niego jakieś części są dostępne ale co do skrzyni to nawet na all nie ma żadnej dostępnej.

I dlatego mam obawy co do jego kupna.

Czy ktoś z Was miał do czynienia z takich samochodem??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie, w ramach rozliczeń klient chce oddać mi Navare o nr VSKCVND40U0142288 czy któryś z szanownych forumowiczów mógłby sprawdzić co to za silnik jest w wym autku. Zaniepokoił/zaciekawił mnie raport ze strony http://www.vin-info.pl, w którym są dwie pozycje o silniku jedna to silnik: YD25DDTI a druga silnik: TD27T. Poproszę o pomoc i pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie :) Dokładnie jak w tytule wątku, planuję zakup, i proszę o jakieś wskazówki dotyczące tego autka. Jest to chyba najuboższa wersja, wygląda na tzw. woła roboczego, jakiego właśnie potrzebuję. Jedyny problem to odległośc... ponad 600 km, żeby go obejrzec :( http://allegro.pl/show_item.php?item=3442220006

 Może ktoś posiada podobną Navarkę troszkę bliżej ? 

Edytowane przez taosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Oczywiście problem wybuchających silników w tych pickupach (D22) znany ? Przy tym przebiegu i roczniku może to nastąpić lada moment. Tak to D22 to bardzo dobre są. Oczywiście jako auto do pracy bo dość twarde i niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygodnie jest tylko na tylnej kanapie (bardzo mało miejsca na nogi) z przodu jedzie się jak w osobówce wiem bo sam jeździłem 90% w trasie. A co do silnika to trzeba się temu uważnie przyjrzeć być może był wymieniony na gwarancji , lub ma zrobiony remont  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Martin.jasku

Witajcie. Planuję zakup Nissana Navary z silnikiem do wymiany (korbowód wyszedł bokiem). myślałem nad wstawieniem 2,7 z terrano, z tego co czytałem to koszt ok 10,5 tyś. Proszę o radę. nissana mogę kupić za cenę ok 2 tyś zł plus transport ok tyś. nie chce się wpakować w koszta wiec osądzcie czy to się będzie opłacało. Auto z 2003 roku. można je sprawdzić pod adresem https://fordonsfraga.transportstyrelsen.se/fragapaannatfordon.aspx , nr rejstracyjny TRG473 (auto ze szwecji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jestem nowy i zanoszę się z zakupem Navary do tej pory jeździłem toyotami i daihatsu poezja nie miałem problemów miałem landa lj70 i daihatsu rockiego bez zarzutu a teraz potrzebuję pickupa i padło na navarę i potrzebuję informacji interesuje mnie navara z 1999 roku 2,5 td 102 KM moje pytanie brzmi czy silniki montowane w tych autach są równie awaryjne jak te po 2001 (czyli problem panewek i pomp)  i na co zwrócić szczególną uwage mam na myśli bolączki tego modelu z tego roku nie chcę się zrazić na sam początek do NISSANA więc prosze o rzetelne odpowiedzi bo samochód ma przejechane 270 tyś minimum bo pewnie był kręcony i malowany ale daihatsu z tym przebiegiem pracował jak zegarek szwajcarski jak to jest z Nissanem Navarą  zaznaczam interesuje mnie tylko ten model z tego roku nie te po lifcie. Bardzo proszę o pomoc

Dokładnie myślę o tym aucie jeśli ktoś je widział prosze o onformację co do stanu oraz wszyskie konstruktywne sugestie będą mile widziane.

http://otomoto.pl/nissan-navara-C30532061.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, przymierzam się do zakupu tego egzemplarza http://otomoto.pl/nissan-frontier-4-0gaz-uszkodzony-jezdzacy-C30084319.html

głównie dlatego że szukam w tym silniku a to że test uszkodzony mi nie przeszkadza.
Pytanie czy ktoś z użytkowników zna ten konkretny samochód i może potwierdzić że w momencie wypadku własnie tak to auto było uszkodzone - ogólnie do komisów podchodzę jak chyba wszyscy, z dużym dystansem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Halla właśnie zakupiłem Frontiera :) To chyba Navarka z silnikiem Hamerykanieckim.

Chciałem brdzo Navarę, ale nie lubie diesli ;) W kolekcji same V6 i V8 ;))
Jak narazie się cieszzę. Coś mi jedynie rzęzi przy mocnym przyspieszaniu i samochód drży.

Był niby w serwisie i chłopaki powiedzieli, że umarły krzyżaki doszczętnie.
Gdzie można je zakupić ? Może macie sklep jakiś ?

W sumie stan BDB parę pierduł mam nadzieję ;))
Pozdrawiam Brać NISSAN POŁER :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam skoro trafiłeś na ten temat to jesteśw trakcie poszukiwania navary posiadam na sprzedaż swoja navare 12.2006 rejst 01.2007r w pełnej opcji navi,grzane dupki,blokady mostu itd procz skory.jezeli interesuje Cie dobry egzemplarz zapraszam prv,

fb Kamil Zoń Boniu

gg 5289020

kom. 889-690-696

mail. kamil@hausbud.eu

Edytowane przez Boniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od jakiegoś czasu szukam autka. Trafiłem na takiego Nissan Navara D22 http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-navara-d22-16585027.html#89d1f1a44836d8eb,1.html?utm_source=brm z 2001 roku. Całkiem ładnie wygląda na zdjęciach. Niepokoi mnie jedynie ten stosunkowo mały przebieg 175 tys w ponad 13 letnim aucie. Czy to możliwe?

Edytowane przez erykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przebieg samego silnika, który był wymieniany:P Bo jak wiadomo, silniki w D22 są wadliwe i wybuchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przebieg samego silnika, który był wymieniany:P Bo jak wiadomo, silniki w D22 są wadliwe i wybuchają.

 

Jak to wybuchają ? W sensie - tak jak na filmach :) ? Że kierowca ginie razem z pasażerami? :)

Edytowane przez erykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to auto jest z 2001 roku to ma silnik 2.5 103 konie "nie wybuchający" :D

Edytowane przez jasiek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Chciałbym zakupić Navarę podaję link do niej:

http://autofibak.pl/pl/samochody/nissan_navara_fakura_vat_idealny_dla_firm_,1293.html

 

Bardzo proszę o porady jaka jest awaryjność tego silnika na co zwrócić uwagę i na co być przygotowanym w przyszłości w użytkowaniu takiego auta napędy, silnik itp. Auto będzie użytkowane tylko trasa i miasto.

 

Numer VIN: VSKCVND40U0307677

 

Nigdy nie miałem takiego auta obecnie jeżdżę Passatem 2007.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi sprawa dość pilna. Jeżeli było to już wałkowane to przepraszam że nie doczytałem.

 

Piotr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...