Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Historia serwisowa według VIN


yupii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo proszę ludzi znających dobrze angielski o przetłumaczenie.

 

Description

1. #BWAX-

2. ABAGS-DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG

3. BLTT5-3PT RR CTR BELT

4. PWDW5-FR PWR WINDOWS

5. RDIO6-F/AM/FM CASS.4-SPK(LOWLINE AUDIO 799- )

6. SKIDC-F/4WHL ANTISKID

 

Cos tam z tego kumam ale nie dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
Witam.

Bardzo proszę ludzi znających dobrze angielski o przetłumaczenie.

 

Description

1. #BWAX-

2. ABAGS-DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG

3. BLTT5-3PT RR CTR BELT

4. PWDW5-FR PWR WINDOWS

5. RDIO6-F/AM/FM CASS.4-SPK(LOWLINE AUDIO 799- )

6. SKIDC-F/4WHL ANTISKID

 

Cos tam z tego kumam ale nie dokładnie.

 

Prubuję zatem:

1. ???

2. Poduszki kierowcy, pasażera oraz boczne poduszki

3. 5 kompletów pasów trzypunktowych ( 2 przednie i 3 tylne )

4. przednie szyby elektryczne

5. Radioodtwarzacz kasetowy z 4 głośnikami

6. układ antypoślizgowy wszystkich 4 kół.

 

Tak ja to widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

1. ?

2. ABAGS-DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG jaśki (kierowcy+) pasażera i boczne

3. BLTT5-3PT RR CTR BELT 5 pas bezp środkowy 3-punktowy

4. PWDW5-FR PWR WINDOWS przednie szyby elektrycznie regulowane

5. RDIO6-F/AM/FM CASS.4-SPK(LOWLINE AUDIO 799- ) radio/magn wersja duża ale ta gorsza, bez pokrętła i 4 głośniki

6. SKIDC-F/4WHL ANTISKID kontrola trakcji przód i abs 4 koła?

coś w ten deseń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

W moim też wyskakuje ten nr 1:

Description

#BWAX-

ABAGS-DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG

ACON2-F/AIR CON

ANTH2-KEYLESS ENTRY+ (W/ALARM FROM0799- )

BLTT5-3PT RR CTR BELT

COLD2-F/COLD CLIMATE

LMPF6-F/FOG LAMP

OBDS2-

PWDW3-FR &RR PWR WINDOWS

RDIO7-4SPK RAD CASS W/ARI(MIDLINE W/6SPK 799-)

SMETX-W/ON BOARD COMPUTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kurna cóż za szybka reakcja. Jestem pod wrażeniem. Ale jeszcze coś innego mnie nurtuje. Mianowicie nie ma info o klimie, i alarmie oraz centralnym zamku jak to ma miejsce w przypadku '' cornhoolio'' . A powiem że jest w to wyposażona moja primerka. I jeszcze jedno w polu rok produkcji podaje mi 0002 - czyli odczytuje jako 2000 luty, a ja mam wpisane w karcie pojazdu czerwiec 2000. I co Wy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

dziwna sprawa. Sprawdzałeś swój VIN w programie serwisowym z częściami do nissana? Może tam cos będzie na ten temat? Mam włączone gg jakby co. Aha, to jest moment wyjazdu z fabryki więc 4 miesiące poślizgu to raczej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. Sprawdzałeś swój VIN w programie serwisowym z częściami do nissana? Może tam cos będzie na ten temat? Mam włączone gg jakby co. Aha, to jest moment wyjazdu z fabryki więc 4 miesiące poślizgu to raczej ok

 

Nie sprawdzałem w serwisówce. Dzięki za propozycję konwersacji na GG ale już kilka razy próbowałem się wkręcić i coś mi nie wychodzi, a to znów hasło nie pasuje itp słowem same kłody pod nogi. Muszę się za to pożadnie zabrać i uruchomić raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
Witam.

Kurna cóż za szybka reakcja. Jestem pod wrażeniem. Ale jeszcze coś innego mnie nurtuje. Mianowicie nie ma info o klimie, i alarmie oraz centralnym zamku jak to ma miejsce w przypadku '' cornhoolio'' . A powiem że jest w to wyposażona moja primerka. I jeszcze jedno w polu rok produkcji podaje mi 0002 - czyli odczytuje jako 2000 luty, a ja mam wpisane w karcie pojazdu czerwiec 2000. I co Wy na to.

 

Co do klimy i alarmu, to może były montowane już na życzenie klienta w salonie i dlatego VIN ich nie uwzględnia?

A co do daty produkcji to zupełnie normalne, z wszystkimi Nissankami tak jest. Zawsze jest kilka miesięcy poślizgu, wynika to z filozofii firmy, że jako datę produkcji w papierach wpisuje się datę trafienia do salonu bodajże, a nie faktyczną datę opuszczenia bram fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

możliwe. W mojej wersji było to wszystko założone w fabryce. Jest system NATS z alarmem, m.in. włączany przez pilota od centralnego zamka. Możliwe że kolega ma ręczną klime i nie jest to ujęte gdyż to standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe. W mojej wersji było to wszystko założone w fabryce. Jest system NATS z alarmem, m.in. włączany przez pilota od centralnego zamka. Możliwe że kolega ma ręczną klime i nie jest to ujęte gdyż to standard

 

Witam.

"cornholio" - u mnie też jest fabryczny alarm z systemem NATS oraz climatronic więc czemu nie ma tego w odczytanym numerze VIN . :roll: :?: Ale nic to, ważne że to mam w wyposażeniu i działa oki i niech tak pozostanie. Lepiej być mile zaskoczonym niż niemile się rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy potrafi ktoś z kolegów klubowiczów rozszyfrować informacje zawarte w VIN. Część jest zrozumiała ale większość niestety nie.

Oto one:

****C POWERED DOOR WINDOW (FR&RR DOOR)

***X* 6 SPEAKERS & POWERED ANTENNA

G**** ANTI LOCK BRAKE SYSTEM (ABS) &

G**** ROAD WHEEL COVER

**C** AIR BAG & FRONT FOG LAMP

*2*** ROPE HOOK & REAR HEATER DUCT &

*2*** HEAD LAMP AIMING LEVELIZER & DOOR-

*2*** MIRROR (BODY COLORED) & ROOF RACK

Niestety nic tam nie jest napisane o klimie a takowa występuje w mojej W10. Proszę o pomoc bo niestety poliglotą nie jestem.

Jutro będzie gazik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****C POWERED DOOR WINDOW (FR&RR DOOR)

Elektryczne szyby przednie i tylne

 

***X* 6 SPEAKERS & POWERED ANTENNA
6 głośników i automatyczne chowana antena

 

G**** ANTI LOCK BRAKE SYSTEM (ABS) &

No to chyba jasne - masz ABS

 

G**** ROAD WHEEL COVER

Nie mam pojęcia

 

**C** AIR BAG & FRONT FOG LAMP

Poduszka powietrzna i halogeny z przodu :D

 

*2*** ROPE HOOK & REAR HEATER DUCT &

Nie wiem

 

*2*** HEAD LAMP AIMING LEVELIZER & DOOR-

Elektryczne sterowanie kąta pochylenia przednich świateł

 

*2*** MIRROR (BODY COLORED) & ROOF RACK

Lusterka w kolorze nadwozia - chyba nie masz relingów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na forum jest link do strony gdzie jest dekoder całego numeru, wpisujesz nr i dostajesz wszystkie ifo o aucie gdzie został wyprodukowany jaki kolor...itd, tylko gdzie to znalazłem to teraz nie mam pojęcia ale na 99% w dziale primera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na forum jest link do strony gdzie jest dekoder całego numeru, wpisujesz nr i dostajesz wszystkie ifo o aucie gdzie został wyprodukowany jaki kolor...itd, tylko gdzie to znalazłem to teraz nie mam pojęcia ale na 99% w dziale primera

Kolega daniellus już tam był. Wnoszę po treści jego pierwszego posta. Teraz prosił tylko o przetłumaczenie na nasze niektórych z otrzymanych wyników :)

 

Adres pod którym jest VIN dekoder to http://www.club-nissan.ru/cars/vin/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**H** LEVELIZER

Wnosząc po nazwie ma to coś wspólnego z poziomem. Może to jest poziomizer ;)

 

Nie chodzi przy tym zdaje się o poziom taki, że coś leży poziomo tylko raczej o taki poziom jak w przypadku kolejnego poziomu budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Levelizerem można spotkać się w systemach audio... występuje np. Automatic Sound Levelizer. Dokładnie się nie orientuję, ale chodzi tu chyba o automatyczne ustawianie poziomu dynamiki.

 

Tylko czy w tym przypadku chodzi o takie coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G**** ROAD WHEEL COVER

Nie mam pojęcia

Jakieś czadowe kołpaki? :D

 

*2*** ROPE HOOK & REAR HEATER DUCT &

Nie wiem

Hak holowniczy i jakieś tylne ogrzewanie ( chyba nie chodzi o ogrzewanie tylnej szyby, bo to wszystkie mają... ).

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi chyba o nawiew tylnej szyby.

Ten LEVELIZER to moze byc jakis uklad sluzacy stabilizacji pojazdu (poziomowania) podczas poslizgu? Zaczynam fantazjowac bo nawet nie wiem czy w tamtych latach takie cos instalowano w samochodach.

 

ROPE HOOK to chyba linka holownicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...