Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, dudek1234 napisał:

Witam a co to jest za skrzyneczka pod fotelem kierowcy mam Qashqai 2009r i chciałbym zmienić język na polski i wgrać nowe mapy mechanik powiedział że to od radia i nawigacji może jakby kupić z Qashqai z polskiego salonu jakiegoś rozbitka to menu byłoby po polsku

Ta skrzyneczka pod fotelem kierowcy, to przypuszczam, że jest to wzmacniacz audio, ale u mnie jest pod fotelem pasażera (system nagłośnienia BOSE z subwooferem w bagażniku). Natomiast, jeżeli chodzi o spolszczenie, to posiadam plik zmieniający menu z j. polskim , a w miarę aktualne mapy z końca ub. roku, na karcie SD. Właśnie niedawno zmieniałem w qashqaiu kuzynki z powodzeniem. Jak co to pisz na priv.

20200524_184254 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a co to jest za skrzyneczka pod fotelem kierowcy mam Qashqai 2009r i chciałbym zmienić język na polski i wgrać nowe mapy mechanik powiedział że to od radia i nawigacji może jakby kupić z Qashqai z polskiego salonu jakiegoś rozbitka to menu byłoby po polsku.Dzięki bardzo ale ja nie mam wejścia na kartę sd  u mnie nawigacja jest na górze radia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 20:49, dudek1234 napisał:

Witam a co to jest za skrzyneczka pod fotelem kierowcy mam Qashqai 2009r i chciałbym zmienić język na polski i wgrać nowe mapy mechanik powiedział że to od radia i nawigacji może jakby kupić z Qashqai z polskiego salonu jakiegoś rozbitka to menu byłoby po polsku.Dzięki bardzo ale ja nie mam wejścia na kartę sd  u mnie nawigacja jest na górze radia 

To jest czytnik navi.

auta z polskiego salonu też nie miały menu po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.02.2021 o 20:47, jurzaw napisał:

Ta skrzyneczka pod fotelem kierowcy, to przypuszczam, że jest to wzmacniacz audio, ale u mnie jest pod fotelem pasażera (system nagłośnienia BOSE z subwooferem w bagażniku). Natomiast, jeżeli chodzi o spolszczenie, to posiadam plik zmieniający menu z j. polskim , a w miarę aktualne mapy z końca ub. roku, na karcie SD. Właśnie niedawno zmieniałem w qashqaiu kuzynki z powodzeniem. Jak co to pisz na priv.

20200524_184254 (2).jpg

Napisz do mnie szukam mapy. jacekgol32@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy spotkał się ktoś z problemem "twoja pozycja znajduje się poza zakresem cyfrowej sieci dróg" w LCN1 ? Taki komunikat oznajmia mi Pani Agnieszka po wygraniu spolszczenia do menu, map i zmianie lektora w pliku voice.sys na język polski (wszystko zrobione za jednym zamachem, więc nie wiem czy wysypało się gdzieś po drodze). Lokalizacja oraz mapa po zwiększeniu skali wyświetla się poprawnie. 

Dla pewności wypakowałem mapy jeszcze raz i wrzuciłem na kartę pamięci ale problem nadal występuje.

Problem występuje na mapach v12 Europe 2023 - pobranych z tego tematu.

Na starszych mapach (bodajże 2014 lub 2015) z oryginalnej karty sd navi normalnie wyznacza trasę.

Pozdrawiam

/ Edytuję:

Powodem wyżej wymienionego problemu była uszkodzona karta pamięci, która traciła pewną ilość danych. W dwóch przypadkach udało się uruchomić nawigację, za trzecim razem komunikat o braku karty i prośba o włożenie karty z nissana zapalił mi lampkę, że lcn1 nie jest w stanie odczytać danych z karty bo są uszkodzone.

Wbrew pozorom, nie było to oczywiste bo zajętego miejsca na karcie było rzeczywiście tyle ile powinno być, dopiero po sprawdzeniu "wagi" folderów na karcie okazywało się, że są wybrakowane.

Jutro kupię nową kartę i dam znać jak to śmiga.

Pozdrawiam

Edycja 2:
Zakupiona karta Sandisk SDHC UHS-I 32GB Card całe szczęście jest odczytywana przez lcn1, wszystko działa tak jak powinno.

Edytowane przez garbaty
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

U mnie mapy z 2012 i pytanie czy jak zacznę  coś kombinować z własną kartą to można coś zepsuć, że nie będzie działać czy tylko w razie nie powodzenia będzie error i tyle?

A może lepiej dać te 150 za nissan connect 1  i bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...