Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Zmiana języka menu


Gość Voytas-Cool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam prośbe o obraz płyty do zmiany języka. Moja primera jest z 2003 roku

 

 

 

Proszę o maila to prześlę :)

Edytowane przez djanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Jaceqpro

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Chcę zmienić język w mojej P12 na angielski, do wyboru jest Niemiecki i Francuski. Z tego co wyczytałem powinienem płytę włożyć do napędu pod siedzeniem kierowcy. Ale nie posiadam w tym miejscu napędu, za to są dwie stacje na desce rozdzielczej CD do radia i DVD do Navigacji, czy wkładając płytę do któregoś z tych napędów uda mi się zmienić język ?


Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Chcę zmienić język w mojej P12 na angielski, do wyboru jest Niemiecki i Francuski. Z tego co wyczytałem powinienem płytę włożyć do napędu pod siedzeniem kierowcy. Ale nie posiadam w tym miejscu napędu, za to są dwie stacje na desce rozdzielczej CD do radia i DVD do Navigacji, czy wkładając płytę do któregoś z tych napędów uda mi się zmienić język ?

 

Jako że nikt nie odpisał udzielę sobie odpowiedzi sam :) zmiana języka w wersji francusko - niemieckiej nastepuję poprzez uaktualnienie oprogramowania systemowego do wersji 25920-BA00B lub 25920-BA00C. U mnie poszło w wersji B. Płytę wkładamy do napedu DVD (na forum jest informacja bez wyjaśnienia że  należy ją włożyć do napędu pod siedzeniem...) W rocznikach do 2005 napędy DVD do navigacji były umieszczane pod konsolą komputera natomiast po 2005 pod siedzeniem i wkładamy tą płytę tam gdzie mamy zainstalowany naped DVD. u mnie instalacja ruszała po przekreceniu kluczyka w pozycję zapłonu. Nawigacja Birdview System X 6.0 wersja 2013 nie zawiera eastern europe w tym Polski... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

U mnie po przekręceniu kluczyka w ogóle nie łapie...jest napisane : DISK FEHLER

 

Może jest tu ktoś i pomoże?

Da się wgrać to przez kabel??


Naprawdę nikt nie potrafi pomóc??

Próbowałem innego softu,który nagrałem na płytę i ..nic..

Może są inne sposoby by wgrać te angielskie menu??

Edytowane przez deejayp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość kraisman333

Witam .

Posiadam orginalną płyte primera p12  /25920 BA00A/VUR-8132N /EU/-H ENGLISH/DUTCH MODEL 12-04

Moja primera z roku 2005 jezyk holenderski i angielski  jeśli ktoś potrzebuje to mogę dodać plik iso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam .

Posiadam orginalną płyte primera p12  /25920 BA00A/VUR-8132N /EU/-H ENGLISH/DUTCH MODEL 12-04

Moja primera z roku 2005 jezyk holenderski i angielski  jeśli ktoś potrzebuje to mogę dodać plik iso

Bardzo proszę o te ISO ..Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja w swoim nowym nabytku (primera P12) mam jeden denerwujący problem- przy każdym odpaleniu samochodu, na wyświetlaczu pojawia się pytanie o język i cały czas muszę zatwierdzać jezyk angielski. Czy to jest normalne? Czy można gdzieś trwale ustawić język? Próbowałem też ustawić język w ustawieniach, ale to nic nie dało. W razie czego posiadam wszystkie płyty od navi i mapy.

Jakby ktoś potrzebował, to mogę zrobić obrazy płyt ;)

Edytowane przez zioło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne . raz zmieniłem na angielski i tak cały czas jest .

Poszukuję map do nawi  ,mam płytę ale bez Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poszukuje mapy do nawi, najnowsza jaka może tylko być, rozumiem że nie ma mapy polski, ale obędzie się bez niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję wgrać od nowa oprogramowanie do navi i może trwale ustawi mi się ten język angielski...

Ja mam płyty oryginalne, ale oryginalna płyta map jest z 2002 roku na pewno bez Polski. Mam też na komputerze obraz mapy chyba z 2011 roku, prawdopodobnie też bez Polski i jeszcze nie testowane- jak zakupię płytę DVD dwuwarstwową i nagram, to sprawdzę. Jeżeli coś z tego byście chcieli, to dajcie znać.

Edytowane przez zioło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jest to obraz oryginalnej płyty Nissan Primera P12 Programme CD-ROM spakowany w .rar

 

Płyta jest z roku 2004

 

Nissan Programme CD-ROM

25920 BA010/ VUR-8131C(EU)-H

- English

- German

- French

- Italian

- Spanish

- Dutch

 

Archiwum po rozpakowaniu ma 97,5MB.

Dołączona jest też instrukcja instalacji, jako skan.

Obraz najlepiej nagrać programem ImgBurn na płytę CD (najlepiej jakiejś porządnej firmy)

 

http://odsiebie.com/pokaz/5704657---f350.html

witam czy ktoś ma link do spolczenia jezyka do p12 2005r lub aktywny link

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co Ty gadasz?! Byłem tam na przymusowym wyjeździe w zeszłym tygodniu... A chodziłem i nie miałem co ze sobą zrobić... Wstawisz jakąś fotkę? Ciekawy jestem jak to wygląda w Primerze po polsku :)

Edytowane przez clavikord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na

 

Co Ty gadasz?! Byłem tam na przymusowym wyjeździe w zeszłym tygodniu... A chodziłem i nie miałem co ze sobą zrobić... Wstawisz jakąś fotkę? Ciekawy jestem jak to wygląda w Primerze po polsku . Obecnie Primera jest u mechaniora bo robię remont silnika 


Na

I niech nikt mi nie mówi że się nieda . Wejdz na you tube i zobacz co można zrobic z seryjnym radiem to sie zdziwisz . Wiedza jest potrzebna i tyle ,ale druga sprawa że czasami są to nieopłacalne sprawy bo są drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że się nie da. Napisałem, że nie ma polskiego menu w P12 (mając na myśli rozwiązania seryjnie przez producenta). To, że wszystko się da to wiadoma sprawa, bo zakładam, że tu jest kwestia jedynie zmiany oznaczeń w notatniku. Trudność już jest w tym, żeby znaleźć który to plik i w jakim formacie jest zakodowany. Zdziwiłem się że jest taka osoba w Polsce, która do tego akurat modelu zrobiła soft po polsku.

Edytowane przez clavikord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja w swoim nowym nabytku (primera P12) mam jeden denerwujący problem- przy każdym odpaleniu samochodu, na wyświetlaczu pojawia się pytanie o język i cały czas muszę zatwierdzać jezyk angielski. Czy to jest normalne? Czy można gdzieś trwale ustawić język? Próbowałem też ustawić język w ustawieniach, ale to nic nie dało. W razie czego posiadam wszystkie płyty od navi i mapy.

Jakby ktoś potrzebował, to mogę zrobić obrazy płyt ;)

Witam ja bym potrzebował taką jak możesz to podeślij mój e-mail fanta776@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

507 029 674 . Gośc jest z gdyni i wgrywa Polskie menu do Primery, wiem bo sam mam.

 

 

Czy ktoś kontaktował się i wgrywał PL menu u niego? Jeżeli tak to ile za to woła i wgrywa na 4-ro kolorowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak widac temat cisza co do PL bez wiedzy kogoś kto wie czym do otworzyć i jak potem zapisać zostaje tylko Angielski.

Sam posiadam wersje

25920 AV106/VUR-5832C

Próbuje to otworzyć już 8 programem ale ciągle wychodzą krzaki itp

Ktoś kiedyś pisał ze primery po lifcie i kolorowy ekran ten taki fajny wygląd maja nowe mapy tzn Xanavi wypuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...