Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera INSTRUKCJE


slawos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po polsku niestety nie ma. Tylko po angielsku, ale ten angielski jest na tyle prosty, że bez problemu idzie zrozumieć co jest napisane i jak postępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktos miał serwisówke do P11 144 to chetnie przygarnę. Instrukcja ogólna po polsku jest tu

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1849628&highlight=instrukcja+nissan+p+11+lift&sid=0ed625adb925e652dbae0018d3f8fbba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebuję książki do naprawy Nissana Primery P10 rocznik 1996 :)

JAkby ktoś był tak miły i dał jakiegoś linka, bo klikam większość i okazuje się, że nie działają :( :( :(

 

http://chomikuj.pl/klonek84/Nissan+Primera+P11*2c+P11.144/Nissan+Primera+CD20T/Nissan+Primera+P11/Nissan+Primera+%2790-%2799+-+Haynes*2c+Poradnik+obs*c5*82ugi+i+naprawy,409486188.pdf

 

musisz mieć konto na chomiku, ale rejestracja jest szybka i darmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie posiadam primere cd 2.0 diesel P11-G sedan/limuzyna rocznik 98 i potrzebuje instrukcji jak sememu ją naprawiać, pomoże ktoś?? z góry dziękuję

Edytowane przez Dzieciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz service manuala http://chomikuj.pl/sethq/Dokumenty/Nissan/Primera+P11+service+manual+-+Europe+version do  P11 wersja EU. Co chcesz naprawić? Poza tym poszukaj Haynesa do Primery.

Edytowane przez Janusz_lublin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość piotrek.83

Witam serdecznie mam problem z odpaleniem mojej primerki po wymianie rozrządu i głowicy może ktoś wie jaka może być przyczyna, ładnie kręci ale nie chce zapalić może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam problem z odpaleniem mojej primerki po wymianie rozrządu i głowicy może ktoś wie jaka może być przyczyna, ładnie kręci ale nie chce zapalić może ktoś pomóc?

 

Witam nowego kolegę. Nie piszesz swojego tematu-zapytania tam gdzie trzeba.

Tutaj jest dział instrukcje i chodzi w nim o instrukcje obsługi, serwisówki - książki.

Po za tym uzupełnij profil tak jak trzeba, gdyż nigdy nie będziesz miał odpowiedzi. Na forum nie ma jasnowidzów ani wróżek. Primer jest wiele, jak i silników, mocy, roczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odsprzedam "Poradnik obsługi i naprawy Nissan Primera P10-11" Nowy, cena 70,- Ja płaciłem 90,- Pokryję koszt wysyłki,

Kontakt na e-mail marek0203@wp.pl.  Gdańsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś ma instrukcję obsługi do Nissana Primery P12 - manual sam naprawiam? - w necie znalazłem jedynie pdf, który składa się z 9 części ale nie mam tam informacji gdzie znajduje się np. przycisk do awaryjnego otwierania klapy od bagażnika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Mam taką instrukcję została mi po sprzedaży mojej Primery.

 
 
Nissan Primera Wagon P11 1999-02 Instrukcja obsługi PL
 

 

Zamienię ją na działające radio samochodowe (Warszawa).Mój tel 661 844 696

 

post-81844-0-06574100-1425453591_thumb.jpg

Edytowane przez PONYX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

poszukuje sam naprawiam do primery p11  naynsa  w pdfe. komp padl i wsio poszlo w pizdu. kiedys tu byla teraz nie moge znaleść. dzieki   za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś wstawić link do instrukcji serwisowej - lub sam naprawiam - do primery p12 benz.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam szanowne grono :) Od trzech dni jestem(czy szczęśliwym to się okaże :D ) posiadaczem Primerki a od dwóch dni próbuję znaleźć działającą instrukcję obsługi komputera pokładowego.Ktoś może coś takiego posiada w swoich zbiorach?Rocznik 2004 po liftingu.Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów może ma ktoś z was service manual do primery p12  był bym bardzo wdzięczny za udostępnienie pozdrawiam serdecznie

 

Logujesz się na chomikuj.pl i w wyszukiwarce wpisujesz: "nissan primera p12". Wyskoczy Ci trochę wyników - zawęź je do plików powyżej 100 MB. Ja ściągnąłem plik: 

Nissan Primera P12 - Sam Naprawiam ENG.rar

165 MB

A tu link:

http://chomikuj.pl/Guardian11/Nissan+Primera+P12

Gość ma tam jeszcze kilka ciekawych plików dotyczących Primery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mogę ci wysłać na maila.

Instrukcja do P10 wydawnictwo AUTO i Instrukcja P10 i P11 "Haynesa"

Jakby co to pisz na maila :

wielkijack@simplusnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...